WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

MikroTik zasilacz 48V 2A 96W (48V2A96W)

Producent: MikroTik

138,45 zł z VAT 112,56 zł netto

Najtańsza dostawa: - zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik 48V2A96W to zasilacz AC/DC 48V 2A 96W ze standardowym wtykiem DC 2,1 / 5,5 mm. Zasilacz wykorzystywany jest do urządzeń, które obsługują wyjście 48V POE, takich jak, np. hEX POEPowerBox ProOmniTIK 5 PoE ac czy CRS112-8P-4S-IN. Zasilacz zapewnia o 30% więcej prądu niż stary model 48POW (48 V 1,46 A 70 W), co pozwala na większą moc na port.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 5m (niebieski)

5,84 zł z VAT 4,75 zł netto

szt

Adapter PoE 16-portowy 1U

166,42 zł z VAT 135,30 zł netto

szt

MikroTik mANTBox2 12s (RB911G-2HPnD-12S)

MikroTik mANTBox2 12s (RB911G-2HPnD-12S)

2,4GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 12dBi, procesor 600MHz, 64MB pamięci RAM, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

386,22 zł z VAT 314,00 zł netto

szt

Kabel zasilający 3m komputerowy

19,19 zł z VAT 15,60 zł netto

szt

MikroTik LHGG LTE6 kit (RBLHGGR&R11e-LTE6)

NOWOŚĆ!

MikroTik LHGG LTE6 kit (RBLHGGR&R11e-LTE6)

LHG obsługujące pasma 2G, 3G, 4G, LTE kat.6 z funkcja agregacji pasm. Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dBi i port Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

712,77 zł z VAT 579,49 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

MikroTik zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

Zasilacz DC do urządzeń Cloud Core Router w rewizji r2.

Producent: MikroTik

179,48 zł z VAT 145,92 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

205,11 zł z VAT 166,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator