WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

Uchwyt montażowy RB5009 rackmount kit (K-79)

Producent: MikroTik

26,52 zł z VAT 21,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RB5009 Rackmount kit K-79 to uchwyt montażowy przeznaczony dla urządzeń MikroTik RB5009UG+S+IN. Dzięki niemu można zamontować do 4x routerów RB5009UG+S+IN w jednej przestrzeni montażowej 1U w szafie Rack.

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik RB5009UG+S+IN

NOWOŚĆ!

MikroTik RB5009UG+S+IN

7x portów Gigabit Ethernet, 1x port 2.5 Gb/s, 1x slot SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 1 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

811,48 zł z VAT 659,74 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (UAP-AC-LR) UniFi Access Point AC Long-Range

467,40 zł z VAT 380,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.6 15m (niebieski)

18,75 zł z VAT 15,24 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 2m

23,62 zł z VAT 19,20 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 10m (niebieski)

15,01 zł z VAT 12,20 zł netto

szt

Opaska zaciskowa ślimakowa 25-40 mm

3,69 zł z VAT 3,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt montażowy nasłupowy LHG mount (LHGmount)

Uchwyt montażowy nasłupowy LHG mount (LHGmount)

Uchwyt montażowy przeznaczony dla urządzeń z serii LHG oraz LHG XL.

Producent: MikroTik

48,60 zł z VAT 39,51 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator