WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt montażowy RB5009 rackmount kit (K-79)

Producent: MikroTik

28,56 zł z VAT 23,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik RB5009 Rackmount kit K-79 to uchwyt montażowy przeznaczony dla urządzeń MikroTik RB5009UG+S+IN, MikroTik RB5009UPr+S+IN oraz MikroTik L009UiGS-RM i MikroTik L009UiGS-2HaxD-IN. Dzięki niemu można zamontować do 4x routerów w jednej przestrzeni montażowej 1U w szafie Rack.

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik L009UiGS-2HaxD-IN

NOWOŚĆ

MikroTik L009UiGS-2HaxD-IN

8x portów Gigabit Ethernet, slot SFP (1 Gb/s ze wsparciem 2,5 Gb/s), port USB 3.0, WiFi 6, 2,4 GHz, standard AX, AX600, PoE-in, PoE out na 8 porcie, 800MHz CPU, 512MB RAM, RouterOS L5

Producent: MikroTik

491,95 zł z VAT 399,96 zł netto

szt

MikroTik L009UiGS-RM

NOWOŚĆ

MikroTik L009UiGS-RM

8x portów Gigabit Ethernet, slot SFP (1 Gb/s ze wsparciem 2,5 Gb/s), port USB 3.0, PoE-in, PoE out na 8 porcie, 800MHz CPU, 512MB RAM, RouterOS L5

Producent: MikroTik

453,69 zł z VAT 368,85 zł netto

szt

MikroTik RB5009UG+S+IN

MikroTik RB5009UG+S+IN

7x portów Gigabit Ethernet, 1x port 2.5 Gb/s, 1x slot SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 1 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

836,31 zł z VAT 679,93 zł netto

szt

MikroTik RB5009UPr+S+IN

MikroTik RB5009UPr+S+IN

7x portów Gigabit Ethernet (802.3af/at PoE-out i POE-in), 1x port 2.5 Gb/s (802.3af/at PoE-out i POE-in), 1x slot SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 1 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

1 142,42 zł z VAT 928,80 zł netto

szt

MikroTik stojak Rack 19" 10U (SR-10U)

193,05 zł z VAT 156,95 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6, typ EZ, przelotowy

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6, typ EZ, przelotowy

Złącze modularne RJ45 8p8c kat.6 drut, typ EZ, przelotowe

0,39 zł z VAT 0,32 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 1m

22,05 zł z VAT 17,93 zł netto

szt

Kabel HDMI 1.4, długość 1m

9,00 zł z VAT 7,32 zł netto

szt

MikroTik hAP ac3 (RBD53iG-5HacD2HnD)

MikroTik hAP ac3 (RBD53iG-5HacD2HnD)

Bezprzewodowy router dual band z portem USB i odłączalnymi antenami

Producent: MikroTik

420,89 zł z VAT 342,19 zł netto

szt

Kabel microHDMI - HDMI, 1m

17,65 zł z VAT 14,35 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

szt

MikroTik solidMOUNT - uchwyt precyzyjny do LHG

MikroTik solidMOUNT - uchwyt precyzyjny do LHG

Precyzyjny uchwyt montażowy do urządzeń z serii LHG oraz LHG XL.

Producent: MikroTik

109,32 zł z VAT 88,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator