WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik RB2011iLS-IN, RB2011LS-IN

Producent: MikroTik

464,64 zł z VAT 377,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard 2011iLS to pierwszy produkt firmy Mikrotik posiadający gniazdo na wkładki Gigabit SFP, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home). Urządzenie posiada również 5x Gigabit Ethernet oraz 5x Fast Ethernet. Urządzenie jest wyposażone w procesor AR9344 o taktowaniu 600 MHz. Dużą uniwersalność urządzenia gwarantuje oprogramowanie RouterOS Level4. RB2011iLS oferuje duże możliwości zarządzania siecią przy relatywnie niskich kosztach. 
 
Router może być zasilany poprzez pasywne PoE (port Ether1) lub wtyk DC, zakres napięcia wejściowego: 8 - 30 V. Dodatkowo na porcie Ether10 dostępne jest wyjście PoE, napięcie takie jak podawane do urządzenia, moc maksymalna 500 mA. Istnieje możliwość zastosowania RB2011iLS w technologii PON (Passive Optical Network) - wkładka SFP musi wspierać PON.

W skład zestawu wchodzą: RouterBoard RB2011iLS-IN, obudowa wewnętrzna oraz zasilacz. 
 
Najważniejsze cechy:
  • procesor AR9344 o taktowaniu 600 MHz
  • 64 MB pamięci RAM
  • 1x slot na wkładkę SFP
  • 5x portów Gigabit Ethernet
  • 5x portów Fast Ethernet
  • zasilanie poprzez PoE (Power over Ethernet) lub wtyk DC
  • napięcie wejściowe: 8 - 30 V
  • system MikroTik RouterOS, Level4
  • wyjście PoE na porcie Ether10, maks. moc 500 mA
RB2011iLS-IN
 
Procesor
AR9344
Taktowanie
600 MHz
Ilość rdzeni procesora
1
Architektura
MIPS-BE
Pamięć RAM
64 MB
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Interfejs sieciowy
5x gigabitowych portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s
5x portów fast Ethernet 10/100 Mb/s
Slot na wkładkę SFP
Tak, 1
SFP DDMI
Tak
Wejście PoE
Tak
Wyjście PoE
Tak
Wtyk DC
Tak
Zakres napięcia wejściowego
8 - 30 V
Maksymalny pobór mocy
6 W
Moc na wyjściu PoE
500 mA (Ether10)
Wymiary
214 x 86 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -35 do 65 st. C
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 4

Pliki załączone do produktu

RB2011LS-IN_datasheet.pdf (Rozmiar: 1,40 MB) pobierz
Specyfikacja

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

500,86 zł z VAT 407,20 zł netto

szt

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, wyświetlacz LCD, metalowa obudowa typu desktop. Idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

500,86 zł z VAT 407,20 zł netto

szt

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, 128MB RAM, LCD DEMO

Producent: MikroTik

543,09 zł z VAT 441,54 zł netto

szt

MikroTik RB2011L-RM, RB2011iL-RM

MikroTik RB2011L-RM, RB2011iL-RM

5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM DEMO

Producent: MikroTik

422,41 zł z VAT 343,42 zł netto

szt

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

422,41 zł z VAT 343,42 zł netto

szt

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

Zestaw dwóch modułów: SFP S-45LC80D oraz SFP S-54LC80D.

Producent: MikroTik

380,93 zł z VAT 309,70 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

120,69 zł z VAT 98,12 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1550nm, 80km (S-55DLC80D)

150,86 zł z VAT 122,65 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

295,68 zł z VAT 240,39 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

96,56 zł z VAT 78,50 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

72,41 zł z VAT 58,87 zł netto

szt

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Zestaw doskonale sprawdza się w miejscach publicznych.

Zestaw do montażu naściennego RB2011 pasuje do urządzeń RB2011iL-INRB2011iLS-INRB2011UiAS-IN oraz RB2011UiAS-2HnD-IN

Producent: MikroTik

37,86 zł z VAT 30,78 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód koncentryczny H155, linka, 50 Ohm, 100m

Przewód koncentryczny H155, linka, 50 Ohm, 100m

Najwyższej jakości kabel przeznaczony do stosowania w instalacjach WLAN 2,4 GHz (tłumienie jedynie 48,8), żyła wewnętrzna - linka

265,80 zł z VAT 216,10 zł netto

szt

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

Idealne urządzenie dla MikroTik CAPsMAN (kontroler do zarządzania urządzeniami AP), co pozwala na kontrolowanie wszystkich urządzeń AP z jednej centralnej lokalizacji.

Producent: MikroTik

211,20 zł z VAT 171,71 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 3m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 3m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 3m.

Producent: brak danych

86,35 zł z VAT 70,20 zł netto

szt

TP-Link TL-SG3428

TP-Link TL-SG3428

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 24x porty Gigabit Ethernet, 4x sloty SFP

Producent: TP-Link

785,97 zł z VAT 639,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-R470T+

TP-Link TL-R470T+

Szerokopasmowy router z równoważeniem obciążenia pasma

Producent: TP-Link

170,97 zł z VAT 139,00 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

12x SFP, 1x SFP+, 16 rdzeni x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, ekran LCD, zasilacze redundantne, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

3 724,50 zł z VAT 3 028,05 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator