WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik RB2011iLS-IN, RB2011LS-IN

Producent: MikroTik

392,76 zł z VAT 319,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard 2011iLS to pierwszy produkt firmy Mikrotik posiadający gniazdo na wkładki Gigabit SFP, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home). Urządzenie posiada również 5x Gigabit Ethernet oraz 5x Fast Ethernet. Urządzenie jest wyposażone w procesor AR9344 o taktowaniu 600 MHz. Dużą uniwersalność urządzenia gwarantuje oprogramowanie RouterOS Level4. RB2011iLS oferuje duże możliwości zarządzania siecią przy relatywnie niskich kosztach. 
 
Router może być zasilany poprzez pasywne PoE (port Ether1) lub wtyk DC, zakres napięcia wejściowego: 8 - 30 V. Dodatkowo na porcie Ether10 dostępne jest wyjście PoE, napięcie takie jak podawane do urządzenia, moc maksymalna 500 mA. Istnieje możliwość zastosowania RB2011iLS w technologii PON (Passive Optical Network) - wkładka SFP musi wspierać PON.

W skład zestawu wchodzą: RouterBoard RB2011iLS-IN, obudowa wewnętrzna oraz zasilacz. 
 
Najważniejsze cechy:
  • procesor AR9344 o taktowaniu 600 MHz
  • 64 MB pamięci RAM
  • 1x slot na wkładkę SFP
  • 5x portów Gigabit Ethernet
  • 5x portów Fast Ethernet
  • zasilanie poprzez PoE (Power over Ethernet) lub wtyk DC
  • napięcie wejściowe: 8 - 30 V
  • system MikroTik RouterOS, Level4
  • wyjście PoE na porcie Ether10, maks. moc 500 mA
RB2011iLS-IN
 
Procesor
AR9344
Taktowanie
600 MHz
Ilość rdzeni procesora
1
Architektura
MIPS-BE
Pamięć RAM
64 MB
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Interfejs sieciowy
5x gigabitowych portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s
5x portów fast Ethernet 10/100 Mb/s
Slot na wkładkę SFP
Tak, 1
SFP DDMI
Tak
Wejście PoE
Tak
Wyjście PoE
Tak
Wtyk DC
Tak
Zakres napięcia wejściowego
8 - 30 V
Maksymalny pobór mocy
6 W
Moc na wyjściu PoE
500 mA (Ether10)
Wymiary
214 x 86 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -35 do 65 st. C
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 4

Pliki załączone do produktu

RB2011LS-IN_datasheet.pdf (Rozmiar: 1,40 MB) pobierz
Specyfikacja

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

137,72 zł z VAT 111,97 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

102,02 zł z VAT 82,94 zł netto

szt

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

Zestaw dwóch modułów: SFP S-45LC80D oraz SFP S-54LC80D.

Producent: MikroTik

322,00 zł z VAT 261,79 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

102,02 zł z VAT 82,94 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1550nm, 80km (S-55DLC80D)

127,53 zł z VAT 103,68 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

249,94 zł z VAT 203,20 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

81,61 zł z VAT 66,35 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

61,20 zł z VAT 49,76 zł netto

szt

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Zestaw doskonale sprawdza się w miejscach publicznych.

Zestaw do montażu naściennego RB2011 pasuje do urządzeń RB2011iL-INRB2011iLS-INRB2011UiAS-IN oraz RB2011UiAS-2HnD-IN

Producent: MikroTik

32,00 zł z VAT 26,02 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (BM2HP) Bullet M2 HP

307,68 zł z VAT 250,15 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

17,72 zł z VAT 14,41 zł netto

szt

MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)

MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)

2.4/5GHz access point z potrójną polaryzację (MIMO 3x3), 802.11ac/a/n/b/g, 5x gigabitowych portów Ethernet, PoE-out, SFP, USB 2.0 (dysk zewn. lub modem 3G/4G)

Producent: MikroTik

459,07 zł z VAT 373,23 zł netto

szt

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 071,17 zł z VAT 870,87 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

Chłodzenie pasywne, 16GB pamięci RAM, 1x gigabitowy port Ethernet, 8x portów SFP+, 1U

Producent: MikroTik

10 890,24 zł z VAT 8 853,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator