WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik RB2011iLS-IN, RB2011LS-IN

Producent: MikroTik

508,41 zł z VAT 413,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard 2011iLS to pierwszy produkt firmy Mikrotik posiadający gniazdo na wkładki Gigabit SFP, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home). Urządzenie posiada również 5x Gigabit Ethernet oraz 5x Fast Ethernet. Urządzenie jest wyposażone w procesor AR9344 o taktowaniu 600 MHz. Dużą uniwersalność urządzenia gwarantuje oprogramowanie RouterOS Level4. RB2011iLS oferuje duże możliwości zarządzania siecią przy relatywnie niskich kosztach. 
 
Router może być zasilany poprzez pasywne PoE (port Ether1) lub wtyk DC, zakres napięcia wejściowego: 8 - 30 V. Dodatkowo na porcie Ether10 dostępne jest wyjście PoE, napięcie takie jak podawane do urządzenia, moc maksymalna 500 mA. Istnieje możliwość zastosowania RB2011iLS w technologii PON (Passive Optical Network) - wkładka SFP musi wspierać PON.

W skład zestawu wchodzą: RouterBoard RB2011iLS-IN, obudowa wewnętrzna oraz zasilacz. 
 
Najważniejsze cechy:
  • procesor AR9344 o taktowaniu 600 MHz
  • 64 MB pamięci RAM
  • 1x slot na wkładkę SFP
  • 5x portów Gigabit Ethernet
  • 5x portów Fast Ethernet
  • zasilanie poprzez PoE (Power over Ethernet) lub wtyk DC
  • napięcie wejściowe: 8 - 30 V
  • system MikroTik RouterOS, Level4
  • wyjście PoE na porcie Ether10, maks. moc 500 mA
RB2011iLS-IN
 
Procesor
AR9344
Taktowanie
600 MHz
Ilość rdzeni procesora
1
Architektura
MIPS-BE
Pamięć RAM
64 MB
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Interfejs sieciowy
5x gigabitowych portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s
5x portów fast Ethernet 10/100 Mb/s
Slot na wkładkę SFP
Tak, 1
SFP DDMI
Tak
Wejście PoE
Tak
Wyjście PoE
Tak
Wtyk DC
Tak
Zakres napięcia wejściowego
8 - 30 V
Maksymalny pobór mocy
6 W
Moc na wyjściu PoE
500 mA (Ether10)
Wymiary
214 x 86 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -35 do 65 st. C
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 4

Pliki załączone do produktu

RB2011LS-IN_datasheet.pdf (Rozmiar: 1,40 MB) pobierz
Specyfikacja

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

548,01 zł z VAT 445,54 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, wyświetlacz LCD, metalowa obudowa typu desktop. Idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

548,01 zł z VAT 445,54 zł netto

szt

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, 128MB RAM, LCD DEMO

Producent: MikroTik

594,24 zł z VAT 483,12 zł netto

szt

MikroTik RB2011L-RM, RB2011iL-RM

MikroTik RB2011L-RM, RB2011iL-RM

5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM DEMO

Producent: MikroTik

462,18 zł z VAT 375,76 zł netto

szt

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

462,18 zł z VAT 375,76 zł netto

szt

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

Zestaw dwóch modułów: SFP S-45LC80D oraz SFP S-54LC80D.

Producent: MikroTik

416,81 zł z VAT 338,87 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

132,05 zł z VAT 107,36 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1550nm, 80km (S-55DLC80D)

165,07 zł z VAT 134,20 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

323,53 zł z VAT 263,03 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

105,64 zł z VAT 85,89 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

79,24 zł z VAT 64,42 zł netto

szt

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Mocowanie ścienne dla RB2011 (RB2011-H)

Zestaw doskonale sprawdza się w miejscach publicznych.

Zestaw do montażu naściennego RB2011 pasuje do urządzeń RB2011iL-INRB2011iLS-INRB2011UiAS-IN oraz RB2011UiAS-2HnD-IN

Producent: MikroTik

41,41 zł z VAT 33,67 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155

Najpopularniejszy typ złącza, używany do łączenia punktów dostępowych oraz kart radiowych z antenami

4,65 zł z VAT 3,78 zł netto

szt

Łącznik RJ-45

1,70 zł z VAT 1,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-FTP-PE

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-FTP-PE

Zewnętrzny ekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

670,90 zł z VAT 545,45 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

MikroTik Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-1S+PC

7x gigabitowych portów Ethernet, 1x Combo port (SFP lub Gigabit Ethernet), 1xSFP+, 9-rdzeniowy procesor (1.0GHz), 2GB pamięci RAM, panel LCD, slot SmartCard, RouterOS L6, USB, microSD, mocowanie do rack 1U, chłodzenie pasywne

Producent: MikroTik

2 502,40 zł z VAT 2 034,47 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

12x SFP, 1x SFP+, 16 rdzeni x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, ekran LCD, zasilacze redundantne, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

3 796,52 zł z VAT 3 086,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator