WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Producent: MikroTik

3 535,66 zł z VAT 2 874,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S jest routerem klasy przemysłowej, wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz. Router posiada 12x portów LAN Gigabit Ethernet. Każdy z portów jest podłączony bezpośrednio pod wyprowadzenia procesora. Zapewnia to maksymalną wydajność przy routingu (do 16 Gb/s). CCR1036-12G-4S dostarczany jest z 4GB pamięci RAM i 1 GB pamięci wbudowanej (NAND). Z przodu obudowy umiejscowiony jest wyświetlacz LCD informujący o statusie pracy. Dodatkową zaletą jest slot M.2 umożliwiający podłączenie dysku twardego i rozszerzenie dostępnej pamięci.

Cloud Core Router posiada 2 wbudowane zasilacze AC działające redundantnie. W przypadku awarii jednego zasilacza drugi przejmuje jego zadania, dzięki czemu zwiększona jest niezawodność całego routera. Maksymalny pobór mocy wynosi 60 W.

Urządzenie jest wyposażone w pre-instalowany system operacyjny Mikrotik RouterOS Level 6. Całość zamknięta jest w aluminiowej obudowie o wysokości 1U, umożliwiająca montaż w szafie 19" (rack 19" 1U).
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Tilera Tile-Gx36 36 rdzeni, 1.2GHz
  • 4 GB pamięci RAM i 1 GB pamięci NAND
  • 12x portów Gigabit Ethernet
  • 4x sloty SFP
  • Port USB, slot M.2
  • RouterOS Level 6
  • 2 wbudowane zasilacze AC działające redundantnie
  • Obudowa rack 19" 1U
  • Wysoka przepustowość do 16Gbit/s
  • Wysoka wydajność do 24 mpps
CCR1036-12G-4S r2
Procesor
TLR4-03680
Ilość rdzeni
36
Taktowanie
1,2 GHz
Architektura
TILE
Pamięć RAM
4 GB
Pamięć wbudowana
1 GB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Wymiary
335 x 145 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura
-20 do 60 st. C
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 6
Interfejsy
Ethernet
12 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s
SFP DDMI
Tak
Sloty SFP
4
Port serial
RJ45
Port USB
1
Rodzaj portu USB
USB type A Maks. 1 A
Power reset
Zasilanie
Ilość zasilaczy
2
Zakres napięcia
100 - 240 V AC
Maks. pobór mocy
60 W
Pozostałe właściwości
Monitorowanie temperatury CPU
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Przycisk mode
Tak

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

61,04 zł z VAT 49,63 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Rozgałęźnik zasilania 5.5/4

Rozgałęźnik zasilania 5.5/4

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i czterema wtykami 2.1/5.5mm.

Producent: brak danych

11,69 zł z VAT 9,50 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 (RBOmniTikU-5HnD)

MikroTik OmniTIK 5 (RBOmniTikU-5HnD)

OmniTik jest odpornym na warunki pogodowe Access Pointem z antenami typu omni o podwójnej polaryzacji DEMO

Producent: MikroTik

315,41 zł z VAT 256,43 zł netto

szt

Ubiquiti (TC-Pro) Przewód FTP TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

Ubiquiti (TC-Pro) Przewód FTP TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

TOUGHCablePRO ekranowany kabel Ethernet (CAT5e) klasy przemysłowej. Poziom ochrony: L1.

Producent: Ubiquiti Networks

560,57 zł z VAT 455,75 zł netto

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

152,36 zł z VAT 123,87 zł netto

szt

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit.

Producent: MikroTik

356,11 zł z VAT 289,52 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (ER-12P) EdgeRouter 12P

Ubiquiti (ER-12P) EdgeRouter 12P

10x portów gigabitowych PoE Ethernet i 2x sloty SFP, 1x port konsolowy RJ-45, 1x port USB 3.0, czterordzeniowy procesor MIPS64 o taktowaniu 1 GHz, 1GB pamięci RAM DDR3, 4GB pamięci wbudowanej

Producent: Ubiquiti Networks

1 264,50 zł z VAT 1 028,05 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, wyświetlacz LCD, metalowa obudowa typu desktop. Idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

422,25 zł z VAT 343,29 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator