WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Producent: MikroTik

3 709,63 zł z VAT 3 015,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S jest routerem klasy przemysłowej, wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz. Router posiada 12x portów LAN Gigabit Ethernet. Każdy z portów jest podłączony bezpośrednio pod wyprowadzenia procesora. Zapewnia to maksymalną wydajność przy routingu (do 16 Gb/s). CCR1036-12G-4S dostarczany jest z 4GB pamięci RAM i 1 GB pamięci wbudowanej (NAND). Z przodu obudowy umiejscowiony jest wyświetlacz LCD informujący o statusie pracy. Dodatkową zaletą jest slot M.2 umożliwiający podłączenie dysku twardego i rozszerzenie dostępnej pamięci.

Cloud Core Router posiada 2 wbudowane zasilacze AC działające redundantnie. W przypadku awarii jednego zasilacza drugi przejmuje jego zadania, dzięki czemu zwiększona jest niezawodność całego routera. Maksymalny pobór mocy wynosi 60 W.

Urządzenie jest wyposażone w pre-instalowany system operacyjny Mikrotik RouterOS Level 6. Całość zamknięta jest w aluminiowej obudowie o wysokości 1U, umożliwiająca montaż w szafie 19" (rack 19" 1U).
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Tilera Tile-Gx36 36 rdzeni, 1.2GHz
  • 4 GB pamięci RAM i 1 GB pamięci NAND
  • 12x portów Gigabit Ethernet
  • 4x sloty SFP
  • Port USB, slot M.2
  • RouterOS Level 6
  • 2 wbudowane zasilacze AC działające redundantnie
  • Obudowa rack 19" 1U
  • Wysoka przepustowość do 16Gbit/s
  • Wysoka wydajność do 24 mpps
CCR1036-12G-4S r2
Procesor
TLR4-03680
Ilość rdzeni
36
Taktowanie
1,2 GHz
Architektura
TILE
Pamięć RAM
4 GB
Pamięć wbudowana
1 GB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Wymiary
335 x 145 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura
-20 do 60 st. C
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 6
Interfejsy
Ethernet
12 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s
SFP DDMI
Tak
Sloty SFP
4
Port serial
RJ45
Port USB
1
Rodzaj portu USB
USB type A Maks. 1 A
Power reset
Zasilanie
Ilość zasilaczy
2
Zakres napięcia
100 - 240 V AC
Maks. pobór mocy
60 W
Pozostałe właściwości
Monitorowanie temperatury CPU
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Przycisk mode
Tak

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

64,05 zł z VAT 52,07 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Interline HORIZON midi

Interline HORIZON midi

Antena dookólna 9 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją pionową zakończona złączem N/ż

Producent: InterLine

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

20,30 zł z VAT 16,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link OC200 Kontroler Omada Cloud

TP-Link OC200 Kontroler Omada Cloud

Kontroler do centralnego zarządzania siecią.

Producent: TP-Link

444,03 zł z VAT 361,00 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz, 8GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD i podwójny zasilacz

Producent: MikroTik

4 456,89 zł z VAT 3 623,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator