WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei ONU HG8245 GE (GPON)

Producent: Huawei

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 16,85 zł

Huawei EchoLife HG8245H to terminal kliencki ONT przeznaczony do stosowania w sieciach GPON FTTx. Wyposażony został w cztery porty Gigabit Ethernet, dwa gniazda telefoniczne dla usług VoIP, oraz port USB do którego można podłączyć pamięć USB lub twardy dysk. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi Wi-Fi opartemu o chipset Atheros AR9227 obsługującemu standardy 802.11b/g/n, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych punktów dostępowych by zapewnić bezprzewodowy dostęp do Internetu. HG8245H jest wyposażony w port światłowodowy SC/UPC.

Najważniejsze cechy:
  • do stosowania w sieciach FTTx GPON,
  • 4x RJ-45 Gigabit Ethernet,
  • 2x RJ-11 POTS dla VoIP,
  • 1x USB,
  • 1x złącze SC/PC,
  • 1x złącze Backup Battery Unit (BBU),
  • nadajnik WiFi 2,4GHz Atheros AR9227 802.11b/g/n,
  • 16MB FLASH i 64MB RAM,
  • Plug-and-play,
  • szybka i prosta instalacja i konfiguracja,
  • zdalne zarządzanie, konfiguracja i diagnostyka.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,37 zł z VAT 3,55 zł netto

szt

ExtraLink 2F Cable (KRP indoor/ outdoor)

0,81 zł z VAT 0,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

33,16 zł z VAT 26,96 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

243,85 zł z VAT 198,25 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m

Producent: Solarix

490,70 zł z VAT 398,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti UFiber WiFi6, GPON CPE (UF-WiFi6)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UFiber WiFi6, GPON CPE (UF-WiFi6)

Wysokowydajny CPE GPON z wbudowanym WiFi6 AX1500 oraz 4 gigabitowymi portami Ethernet obsługującymi VLAN

Producent: Ubiquiti Networks

547,94 zł z VAT 445,48 zł netto

szt

Huawei ONT EG8141A5 SC/UPC (GPON/EPON)

Huawei ONT EG8141A5 SC/UPC (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz

Producent: Huawei

134,07 zł z VAT 109,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt