WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei ONU HG8245 GE (GPON)

Producent: Huawei

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Huawei EchoLife HG8245H to terminal kliencki ONT przeznaczony do stosowania w sieciach GPON FTTx. Wyposażony został w cztery porty Gigabit Ethernet, dwa gniazda telefoniczne dla usług VoIP, oraz port USB do którego można podłączyć pamięć USB lub twardy dysk. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi Wi-Fi opartemu o chipset Atheros AR9227 obsługującemu standardy 802.11b/g/n, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych punktów dostępowych by zapewnić bezprzewodowy dostęp do Internetu. HG8245H jest wyposażony w port światłowodowy SC/UPC.

Najważniejsze cechy:
  • do stosowania w sieciach FTTx GPON,
  • 4x RJ-45 Gigabit Ethernet,
  • 2x RJ-11 POTS dla VoIP,
  • 1x USB,
  • 1x złącze SC/PC,
  • 1x złącze Backup Battery Unit (BBU),
  • nadajnik WiFi 2,4GHz Atheros AR9227 802.11b/g/n,
  • 16MB FLASH i 64MB RAM,
  • Plug-and-play,
  • szybka i prosta instalacja i konfiguracja,
  • zdalne zarządzanie, konfiguracja i diagnostyka.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

71,22 zł z VAT 57,90 zł netto

szt

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Najwyższej jakości zewnętrzna skrętka komputerowa

Producent: NetSet

521,52 zł z VAT 424,00 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,86 zł z VAT 3,14 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

201,17 zł z VAT 163,55 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

427,98 zł z VAT 347,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei SFP GPON OLT CLASS C++

Huawei SFP GPON OLT CLASS C++

Do terminali OLT GPON

Producent: Huawei

244,16 zł z VAT 198,50 zł netto

szt

UPLink EPON OLT EP422L 4x PON 2x GbE 2x SFP

1 782,27 zł z VAT 1 449,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt