WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei ONU HG8245 GE (GPON)

Producent: Huawei

158,67 zł z VAT 129,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Huawei EchoLife HG8245H to terminal kliencki ONT przeznaczony do stosowania w sieciach GPON FTTx. Wyposażony został w cztery porty Gigabit Ethernet, dwa gniazda telefoniczne dla usług VoIP, oraz port USB do którego można podłączyć pamięć USB lub twardy dysk. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi Wi-Fi opartemu o chipset Atheros AR9227 obsługującemu standardy 802.11b/g/n, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych punktów dostępowych by zapewnić bezprzewodowy dostęp do Internetu. HG8245H jest wyposażony w port światłowodowy SC/UPC.

Najważniejsze cechy:
  • do stosowania w sieciach FTTx GPON,
  • 4x RJ-45 Gigabit Ethernet,
  • 2x RJ-11 POTS dla VoIP,
  • 1x USB,
  • 1x złącze SC/PC,
  • 1x złącze Backup Battery Unit (BBU),
  • nadajnik WiFi 2,4GHz Atheros AR9227 802.11b/g/n,
  • 16MB FLASH i 64MB RAM,
  • Plug-and-play,
  • szybka i prosta instalacja i konfiguracja,
  • zdalne zarządzanie, konfiguracja i diagnostyka.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,47 zł z VAT 54,85 zł netto

szt

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Najwyższej jakości zewnętrzna skrętka komputerowa

Producent: NetSet

351,78 zł z VAT 286,00 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom PA-FTTX-Flat

Uchwyt odciągowy Telcom PA-FTTX-Flat

Uchwyt odciągowy polecany do płaskich kabli klienckich

Producent: Telcom

7,22 zł z VAT 5,87 zł netto

szt

ExtraLink 2F Cable (KRP indoor/ outdoor)

0,68 zł z VAT 0,55 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

36,44 zł z VAT 29,63 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

153,43 zł z VAT 124,74 zł netto

szt

Huawei ONU HG8240 (GPON) 4x FE 1x SC/PC 2x POTS

205,41 zł z VAT 167,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator