WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei ONU HG8245 GE (GPON)

Producent: Huawei

158,67 zł z VAT 129,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Huawei EchoLife HG8245H to terminal kliencki ONT przeznaczony do stosowania w sieciach GPON FTTx. Wyposażony został w cztery porty Gigabit Ethernet, dwa gniazda telefoniczne dla usług VoIP, oraz port USB do którego można podłączyć pamięć USB lub twardy dysk. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi Wi-Fi opartemu o chipset Atheros AR9227 obsługującemu standardy 802.11b/g/n, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych punktów dostępowych by zapewnić bezprzewodowy dostęp do Internetu. HG8245H jest wyposażony w port światłowodowy SC/UPC.

Najważniejsze cechy:
  • do stosowania w sieciach FTTx GPON,
  • 4x RJ-45 Gigabit Ethernet,
  • 2x RJ-11 POTS dla VoIP,
  • 1x USB,
  • 1x złącze SC/PC,
  • 1x złącze Backup Battery Unit (BBU),
  • nadajnik WiFi 2,4GHz Atheros AR9227 802.11b/g/n,
  • 16MB FLASH i 64MB RAM,
  • Plug-and-play,
  • szybka i prosta instalacja i konfiguracja,
  • zdalne zarządzanie, konfiguracja i diagnostyka.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

73,95 zł z VAT 60,12 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,76 zł z VAT 3,06 zł netto

szt

ExtraLink 2F Cable (KRP indoor/ outdoor)

0,74 zł z VAT 0,60 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

183,52 zł z VAT 149,20 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

300,12 zł z VAT 244,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei Siłownia ETP4830-A1 48V 30A Embedded Power Supply

Huawei Siłownia ETP4830-A1 48V 30A Embedded Power Supply

Siłownia telekomunikacyjna ETP4830-A1 firmy Huawei, wyposażona w dwa prostowniki R4815N (48 V / 15 A).

Producent: Huawei

2 875,01 zł z VAT 2 337,41 zł netto

szt

UPLink EPON OLT EP422L 4x PON 2x GbE 2x SFP

1 966,77 zł z VAT 1 599,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator