WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

41,16 zł z VAT 33,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m

208,79 zł z VAT 169,75 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

49,02 zł z VAT 39,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator