WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

38,14 zł z VAT 31,01 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 7m

25,81 zł z VAT 20,98 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

39,36 zł z VAT 32,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator