WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

40,57 zł z VAT 32,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

7,26 zł z VAT 5,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator