WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

38,14 zł z VAT 31,01 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 120m G657A2

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator