WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

26,69 zł z VAT 21,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

D-Link DES-1210-28P

D-Link DES-1210-28P

24-portowy zarządzalny switch Smart Fast Ethernet PoE z 2 gigabitowymi portami Ethernet i z 2 gigabitowymi portami Combo SFP.

Producent: D-Link

1 111,83 zł z VAT 903,93 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

22,03 zł z VAT 17,91 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

166,30 zł z VAT 135,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator