WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

31,78 zł z VAT 25,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

D-Link DES-1210-28P

D-Link DES-1210-28P

24-portowy zarządzalny switch Smart Fast Ethernet PoE z 2 gigabitowymi portami Ethernet i z 2 gigabitowymi portami Combo SFP.

Producent: D-Link

1 204,49 zł z VAT 979,26 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

41,35 zł z VAT 33,62 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

27,50 zł z VAT 22,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator