WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

Producent: Opto

26,42 zł z VAT 21,48 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

9,67 zł z VAT 7,86 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

18,29 zł z VAT 14,87 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator