WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (F-POE) - FiberPoE Optical Data Transport for Outdoor PoE Devices

Producent: Ubiquiti Networks

Produkt archiwalny

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

UBNT-F-POE jest adapterem Gigabit PoE z dodatkową ochrona przepięciowa EMI/ESD. W odróżnieniu od innych adapterów PoE doprowadza się do niego osobno zasilanie oraz sygnał kablem Ethernet. Dzięki takiemu zastosowaniu możliwe jest przesyłanie danych oraz zasilania na większe odległości. Urządzenie zostało wyposażone w gniazdo na wkładkę SFP, wiec może służyć jako konwerter fiber to Ethernet.

Wymiary
196.4 x 93.5 x 32.4 mm
Waga
288g
Materiał obudowy
White Polycarbonate
Interfejsy
1x Gbps SFP Port
1x DC Terminal Block
1x DC RJ45 Port DC Injection
1x 1000 Mbps Ethernet PoE Port
Pobór mocy
1.5W
Sposób zasilania do urządzenia
DC Terminal Block, 2-Wire, 24VDC or 50VDC
DC In RJ45 Port, 2-Pair (4, 5+; 7, 8-) (24VDC Input)
4-Pair (24VDC or 50VDC Input)
Passthrough PoE RJ45 Port, 2-Pair (4, 5+; 7, 8-) (24VDC Input)
4-Pair (24VDC or 50VDC Input) PoE Passthrough
Wyjście PoE
PoE RJ45 Port, 2-Pair (4, 5+; 7, 8-) (24VDC)
4-Pair (24VDC or 50VDC) PoE
Wyjście DC
Terminal Block, 2-Wire (24VDC or 50VDC)
Napięcie wejściowe DC
16 do 57V
LED
Biały: Zasilanie
Niebieski: Połączony
Niebieski (miga): Aktywność
Temperatura pracy
-30C .. +60C
Ochrona ESD/EMP
± 24KV Contact / Air for Ethernet
Certyfikaty
CE, FCC, IC

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR940N

TP-Link TL-WR940N

Standard 802.11n, prędkości przesyłania danych do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

92,87 zł z VAT 75,50 zł netto

szt

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-48V-2.7A-18Ah

405,90 zł z VAT 330,00 zł netto

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z zaciskiem ekranu (kat.5e) - 100 szt.

190,65 zł z VAT 155,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-1G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

106,84 zł z VAT 86,86 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

RouterBoard Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

RouterBoard Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 089,98 zł z VAT 886,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option Media Konwerter MC111

Option Media Konwerter MC111

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

118,25 zł z VAT 96,14 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC112

Option Media Konwerter MC112

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

118,25 zł z VAT 96,14 zł netto

szt