WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (US-8-60W) UniFi Switch 8, 60W

Producent: Ubiquiti Networks

485,60 zł z VAT 394,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti UniFi Switch US-8-60W jest zarządzalnym switchem PoE+ Gigabit. Urządzenie zostało wyposażone w 8 portów 1Gb/s. Funkcja Switching Performance zapewnia zdolność do jednoczesnego przetwarzania ruchu na wszystkich portach bez utraty pakietów. Urządzenie może zasilać inne urządzenia poprzez PoE. Każdy port automatycznie wykrywa standard zasilania IEEE 802.3af/at.

Najważniejsze cechy:
  • 8 portów Gigabit RJ45
  • 4 porty IEEE 802.3af PoE z autodetekcją
  • Całkowita przepustowość: 8 Gbps
  • Zdolność przełączania: 16 Gbps
  • Forwarding Rate: 11.9 Mpps
  • Maksymalny pobór mocy 12W
  • Dostępne w opakowaniu pojedynczym i w pięciopaku
Wymiary
148.0 x 99.5 x 30.7 mm
Masa
432 g
Charakterystyka obudowy
stal SGCC
Całkowita przepustowość
8 Gbps
Zdolność przełączania
16 Gbps
Forwarding Rate
11.9 Mpps
Maksymalny pobór mocy
12W (Nie licząc poboru mocy przez PoE)
Maksymalne obciążenie na port
15.4W
Sposób zasilania
48VDC, Maks. 2A
Obsługiwany zakres napięć
44VDC do 57VDC
Źródło zasilania
Zewnętrzny zasilacz AC/DC, 48V, 1.25A
LED
PoE (Port 8), Speed/Link/Activity (Wszystkie porty)
Interfejsy sieciowe
8 portów RJ45 10/100/1000 Mbps
Interfejsy PoE
4, porty 5, 6, 7, 8; IEEE802.3af
Zabezpieczenie ESD/EMP
± 24 kV
Temperatura pracy
-5 do 45° C
Wilgotność pracy
5 do 95% (niekondensująca)
Odporność na uderzenia i wibracje
Standard ETSI300-019-1.4
Certyfikaty
CE, FCC, IC

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR940N

TP-Link TL-WR940N

Standard 802.11n, prędkości przesyłania danych do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

92,87 zł z VAT 75,50 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-M-PRO-5) UniFi AP AC Mesh Pro, 5-pack

Ubiquiti (UAP-AC-M-PRO-5) UniFi AP AC Mesh Pro, 5-pack

W zestawie 5 urządzeń. Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

3 881,76 zł z VAT 3 155,90 zł netto

szt

Zestaw narzędziowy RJ45

Zestaw narzędziowy RJ45

Podręczny zestaw instalatora sieci teleinformatycznych: zaciskarka RJ45, tester, wciskacz oraz ściągacz izolacji.

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m G657A2

72,55 zł z VAT 58,98 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-1G) U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

77,12 zł z VAT 62,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Allied Telesis AT-FS716L

Allied Telesis AT-FS716L

Niezarządzalny 16-portowy switch Fast Ethernet w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK

Producent: Allied Telesis

277,64 zł z VAT 225,72 zł netto

szt

TP-Link T2500G-10MPS

TP-Link T2500G-10MPS

Przełącznik zarządzalny L2 PoE JetStream, 8 portów Gb PoE+, 2 sloty SFP.

Producent: TP-Link

612,74 zł z VAT 498,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator