WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa BETTY 1 IN, 4 OUT

35,89 zł z VAT 29,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Sprzęt używany w punkcie rozdzielenia głównego kabla światłowodowego na kable klienckie (w technologii PON). W obudowie umieścić można spawy, splitter i inne akcesoria montażowe jednocześnie zachowując ochronę i przejrzystość sieci.

Najważniejsze cechy:
  • Szczelnie zamknięta struktura w ładnym kształcie.
  • Odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak: wilgoś, woda oraz pył.
  • Posiada mocowania dla kabla światłowodowego oraz kabli klienckich, spawy włókien, przechowywania, dystrybucji itp... wszystko w jednym.
  • Kable, pigtaile, patchcordy działają niezależnie, bez oddziaływania na siebie nawzajem, instalacja SC adapterów typu kasetowego, łatwe w zarządzaniu.
  • Panel dystrybucyjny może być montowany odwrotnie, kabel doprowadzający światłowód można wprowadzić do puszki przez uszczelniony otwór.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

UPLink GPON OLT GP4202 4x PON 2x GbE 2x SFP+

UPLink GPON OLT GP4202 4x PON 2x GbE 2x SFP+

4x porty PON, 2x porty Gigabit Ethernet, 2x sloty SFP+

Producent: UPLink

3 886,80 zł z VAT 3 160,00 zł netto

szt

Bandownica do taśmy stalowej I-NAP-003

Bandownica do taśmy stalowej I-NAP-003

Posiada wbudowany nóż do cięcia taśmy.

187,45 zł z VAT 152,40 zł netto

szt

Gniazdo RJ45 SMT ekranowane - NanoStation M5

Gniazdo RJ45 SMT ekranowane - NanoStation M5

Element stosowany w urządzeniach NanoStation M5 firmy Ubiquiti.

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

7,55 zł z VAT 6,14 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa SX-FOSC-D-144

247,85 zł z VAT 201,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-24S-WH, 4 wejścia, 24 wyjścia

106,89 zł z VAT 86,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator