WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tacka światłowodowa na 24 spawy

Producent: Solarix

17,10 zł z VAT 13,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Tacka światłowodowa posiada unikatowy system prowadzenia włókien wzdłuż wewnętrznej i zewnętrznej części obrzeża. Częścią tacki są dwa piętrowe grzebienie mogące pomieścić całkowicie 24 osłonki spawów. Zdejmowana przeźroczysta pokrywa umożliwia inspekcję wzrokową ułożenia włókien i spawów. Zawiasy zewnętrzne umożliwiają stakowanie tacek, oraz odchylanie tacek jeśli zajdzie potrzeba rewizji tacek poniżej. Z obudowy każdej tacki można wyłamać plastikowe narzędzie do manipulacji włóknami, które ułatwi ich ułożenie wewnątrz tacki. Zestaw nie zawiera osłonek, należy je dokupić osobno.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Mufa światłowodowa Tycon 400 B4 (144J: Ax6 lub Bx6)

Mufa światłowodowa Tycon 400 B4 (144J: Ax6 lub Bx6)

Seria pionowych muf Tycon wyposażona jest w pełni hermetyczne, termozgrzewalne porty wlotu/wylotu.

280,94 zł z VAT 228,41 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (czerwony)

2,24 zł z VAT 1,82 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

172,80 zł z VAT 140,49 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tacka światłowodowa Tracom P027 (24)

20,15 zł z VAT 16,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa 24f SX-FT-D-96

Tacka światłowodowa 24f SX-FT-D-96

Do mufy pionowej SX-FOSC-D-96

Producent: Solarix

12,92 zł z VAT 10,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator