WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

Producent: MikroTik

359,90 zł z VAT 292,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard PowerBox Pro to specjalna wersja hEX POE (RB960PGS) zamknięta w PowerBoxie - obudowie przystosowanej do montażu na zewnątrz budynków. Urządzenie posiada 5 gigabitowych portów Ethernet, na portach 2 - 5 oferuje zasilanie pasywnym PoE lub PoE+ 802.3af/at. Moc wyjściowa na danym porcie uzależniona jest od napięcia wejściowego, maksymalny prąd wyjściowy na całe urządzenie wynosi 2 A. Dodatkowym atutem jest slot SFP, który jest bardzo przydatny w sytuacji, w której do słupa musimy doprowadzić sieć kablem światłowodowym.

PowerBox Pro posiada wydajny procesor QCA9557 o taktowaniu 800 MHz oraz 128 MB pamięci RAM. Wyposażony jest w switch chipa QCA8337, do którego podłączone są wszystkie porty. Dzięki temu urządzenie może być wykorzystywane jako standardowy switch Ethernet z obsługą port mirroringu oraz host / VLAN / rule table. Power Box Pro zasilany jest poprzez PoE (pasywne lub 802.3af/at) albo wtyk DC. Zakres napięcia wejściowego wynosi 12 - 57 V. Urządzenie posiada system RouterOS z licencją Level 4. W zestawie dołączony jest zasilacz 24 V / 2,5 A oraz gigabitowy injector PoE. Obudowa Power Boxa przystosowana jest do montażu na słupie.

Najważniejsze cechy:
  • procesor QCA9557 o taktowaniu 800 MHz
  • switch chip QCA8337 (możliwość pracy jako Ethernet switch)
  • 5 gigabitowych portów Ethernet
  • wyjścia PoE na portach 2 - 5
  • napięcie wejściowe 12 - 57 V (wtyk DC / pasywne PoE / PoE+ 802.3af/at)
  • system RouterOS z licencją Level 4
RB960PGS-PB
 
Procesor
QCA9557
Taktowanie
800 Mhz
Switch chip
QCA8337
Pamięć RAM
128 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Porty Ethernet
5 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s
Sloty SFP
1 slot
Wejście PoE
Tak
Zakres napięcia wejściowego
12 - 57 V
Wyjście PoE
Porty 2 - 5
Maksymalnie 1 A na port (przy napięciu wejściowym < 1A)
Maksymalnie 450 mA na port (przy napięciu wejściowym > 30 V)
Maksymalnie 2 A na całe urządzenie
Maksymalny pobór mocy
9 W
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Monitorowanie napięcia
Tak
Wymiary
125 x 52 x 225 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 4

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przetwornica obniżająca napięcie 48V/24V 2A

Przetwornica obniżająca napięcie 48V/24V 2A

Idealna do zasilania urządzeń 24V długim kablem z zasilacza 48V lub np. zasilacza buforowego

Producent: Cablemedia

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

szt

Zasilacz buforowy HPSB5524C 27,6V/5A/2x17Ah

280,93 zł z VAT 228,40 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber

Producent: Option

42,12 zł z VAT 34,24 zł netto

szt

Adapter PoE 8p Gigabit ADAG-8P v.2

183,27 zł z VAT 149,00 zł netto

szt

Hak nakrętkowy Ø12

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

8x Gigabit Ethernet, 2x SFP+, ekran LCD, 36-rdzeniowy procesor 1.2GHz, 8GB pamięci RAM, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

4 652,97 zł z VAT 3 782,90 zł netto

szt

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

RouterBoard hEX S (RB760iGS)

W komplecie zasilacz DEMO 5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB

Producent: MikroTik

246,79 zł z VAT 200,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator