WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt odciągowy TELENCO DROP 3-6mm

7,63 zł z VAT 6,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Uchwyt TELENCO DROP 3-6mm umożliwia powieszenie kabla oraz nawinięcie krótkiego odcinka zapasu kabla. Całość uchwytu pokryta warstwą chroniącą przed promieniowaniem UV. Zakres średnic kabla: 3-6 [mm]

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

1,08 zł z VAT 0,88 zł netto

szt

Mini Bracket SXT

Mini Bracket SXT

Uchwyt montażowy dla urządzeń MikroTik z serii SXT

Producent: brak danych

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 120m G657A2

125,46 zł z VAT 102,00 zł netto

szt

Wspornik naścienny WS-02

3,94 zł z VAT 3,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Hak słupowy M12 230mm

10,09 zł z VAT 8,20 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Przeznaczony jest do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 3-7mm.

Producent: Telcoline

9,09 zł z VAT 7,39 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator