WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei ONT HS8546V (GPON) 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 5 GHz AC

Producent: Huawei

230,38 zł z VAT 187,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Huawei HS8546V to terminal ONT wykorzystywany w sieci GPON. Posiada 4 gigabitowe porty Ethernet, 1 port telefoniczny (POTS) oraz 2 porty USB. Umożliwia transmitowanie sieci bezprzewodowej WiFi w dwóch pasmach jednocześnie - 2,4 i 5 GHz. Wspiera nowoczesny standard AC oraz technologię 2x2 MIMO, w paśmie 2,4 GHz może osiągnąć do 300 Mb/s przepustowości, a w paśmie 5 GHz do 867 Mb/s.  Oferowany produkt wyposażony został w stojącą obudowę typu tower. Istnieje również możliwość powieszenia go na ścianie wykorzystując otwory umiejscowione z tyłu (w zestawie nie ma kołków). Dzięki nowoczesnemu designowi urządzenie bez problemu może wpasować się w wystrój mieszkania. HS8546V pozwala dostarczyć abonentowi usługi typu triple play i zapewnić wysoką przepustowość transmisji kablowej oraz bezprzewodowej.

Najważniejsze cechy:
  • 4 gigabitowe porty Ethernet;
  • 1 port telefoniczny POTS (RJ11);
  • 2 porty USB;
  • transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie;
  • nowoczesny standard IEEE 802.11ac;
  • stojąca obudowa typu tower.
HS8546V
 
PON
Port SC/UPC
Klasa B+
Siła sygnału: do -27 dBm
WBF, FED
Ethernet
4 gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s
POTS
1 port RJ11
4REN
G.711A/u, G.729a/b, G.722
T.30 / T.38 / G.711
DTMF
SIP
WLAN
Jednoczesna transmisja w pasmach 2,4 i 5 GHz
Standardy: 2,4 GHz: IEEE 802.11 b/g/n 5 GHz: IEEE 802.11 a/n/ac
2x2 MIMO
WMM
WPS
Anteny
Wbudowane anteny o zysku 2 dBi
Dodatkowe porty
USB 2.0
Wymiary
265 x 176 x 82 mm
Waga
< 1500 g
Dopuszczalna temperatura pracy
Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
5%-95% RH niekondensująca
Napięcie wejściowe
11 - 14 V DC
Dołączony zasilacz
12 V DC, 1.5 A
Średni pobór mocy
7,5 W
Maksymalny pobór mocy
18,5 W

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do RB433/333

Producent: brak danych

23,14 zł z VAT 18,81 zł netto

szt

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

157,98 zł z VAT 128,44 zł netto

szt

TP-Link Archer C2 v3

TP-Link Archer C2 v3

Dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy AC900.

Producent: TP-Link

162,36 zł z VAT 132,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-PA7020 KIT

TP-Link TL-PA7020 KIT

Zestaw transmiterów sieciowych AV1000, 2 porty gigabitowe

Producent: TP-Link

236,16 zł z VAT 192,00 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-28

D-Link DGS-1210-28

Zarządzalny 28-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami SFP Combo

Producent: D-Link

629,22 zł z VAT 511,56 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONU HG8240 (GPON) 4x FE 1x SC/PC 2x POTS

205,41 zł z VAT 167,00 zł netto

szt

Netis EP8208 8 Ports EPON Optical Line Terminal

5 092,20 zł z VAT 4 140,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator