WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 3.0mm z ferrulą

3,52 zł z VAT 2,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 3.0mm z ferrulą.

Rodzaj złącza: SC/APC
Średnica kabla: 3.0mm

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

120,72 zł z VAT 98,15 zł netto

szt

Wspornik słupowy oczkowy

7,26 zł z VAT 5,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator