WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 3.0mm z ferrulą

4,03 zł z VAT 3,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 3.0mm z ferrulą.

Rodzaj złącza: SC/APC
Średnica kabla: 3.0mm

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 3m

Producent: Ubiquiti Networks

131,79 zł z VAT 107,15 zł netto

szt

Dyspenser alkoholu 236ml

92,25 zł z VAT 75,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator