WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 3.0mm z ferrulą

3,51 zł z VAT 2,85 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Części złącza SC/APC Simplex dla kabla 3.0mm z ferrulą.

Rodzaj złącza: SC/APC
Średnica kabla: 3.0mm

Produkty z tej samej kategorii

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,45 zł z VAT 84,92 zł netto

szt

Karabińczyk I-K09 9x90 mm

2,24 zł z VAT 1,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator