WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przewód DROP1000 Solarix 24f, 4,0mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-24-OS-LSOH

Producent: Solarix

2 078,70 zł z VAT 1 690,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przewód światłowodowy SXKO-DROP-24-OS-LSOH o klasie reakcji na ogeń Eca nadaje się do montażu zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.

Kabel posiada powłokę LSOH, która zapewnia, że w razie pożaru kabel nie będzie emitował dużej ilości dymu ani szkodliwych związków halogenu. Dodatkowo zawiera specjalną mieszankę, dzięki której jest odporny na promieniowanie UV.

Ze względu na wysoką odporność na rozciąganie (1000N) można bezpiecznie podwieszać kabel Solarix SXKO-DROP-24-OS-LSOH na odległość do 160 metrów. Do podwieszenia kabla stosować należy wyłącznie okragłe uchwyty Telenco umożliwiające kilkukrotne nawinięcie kabla na uchwycie.

Mała średnica i wysoka elastyczność, dzięki włóknom Corning (G.657.A2), zapewniają doskonałe parametry transmisji oraz ułatwiają instalację w ciasnych miejscach i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba układania większej liczby kabli. Na szpuli mieści się 500m kabla.

Najważniejsze cechy:

  • łatwe odwijanie kabla
  • ekstremalna elastyczność - włókno Corning (G.657.A2)
  • uniwersalne zastosowanie - powłoka LSOH odprona na UV
  • 100% dielektryczny, nie zawiera metali
  • wysoka wytrzymałość na rozciąganie 1000N
  • instalacja między słupami do 160m
Typ kabla:
drop
Typ włókna:
9/125 µm
Reakcja na ogień, powłoka:
Eca LSOH
Typ kabla według ochrony wtórnej:
bez żelu
Temperatura transportowania:
-20°C do 50°C
Temperatura instalacji:
-5°C do 40°C
Temperatura przechowywania:
-25°C do 60°C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

51,20 zł z VAT 41,63 zł netto

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

17,10 zł z VAT 13,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,05 zł z VAT 7,31 zł 3,29 zł netto

szt

Szafka zapasu kabla łatwego dostępu PSN-25/25/10 PK z polem komutacyjnym

Szafka zapasu kabla łatwego dostępu PSN-25/25/10 PK z polem komutacyjnym

Szafka o wym. 250x250x100 - Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy czarnej o grubości 1 mm, kolor jasnoszary.

Producent: Mantar

162,36 zł z VAT 132,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/UPC Simplex, wysuwana, wyposażona

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/UPC Simplex, wysuwana, wyposażona

Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 24 włókien w standardzie SC/UPC

282,90 zł z VAT 230,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód S-NOTKSp 1J G.657A2, okrągły biały

Światłowód S-NOTKSp 1J G.657A2, okrągły biały

Kabel abonencki S-NOTKSp 1J okrągły dedykowany do podłączeń klientów indywidualnych. Wykonany z LSOH. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 2000mb.

Producent: Telcoline

0,64 zł z VAT 0,52 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód DROP1000 Solarix 8f, 3,7mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-8-OS-LSOH

Przewód DROP1000 Solarix 8f, 3,7mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-8-OS-LSOH

Kabel światłowodowy do podwieszenia DROP1000 z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 8 włókien SM 9/125. Szpula 500m.

Producent: Solarix

991,38 zł z VAT 806,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator