WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Producent: Huawei

69,95 zł z VAT 56,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Huawei EchoLife HG8310M to terminal ONU renomowanej firmy Huawei wykorzystywany w sieciach FTTx. Urządzenie w odróżnieniu od większości ONT posiada laser większej mocy C+.
Jego niewielkie wymiary przy zachowaniu wysokiej wydajności sprawiają, że jest doskonałym urządzeniem klienckim. Posiada jeden port Ethernet w standardzie Gigabit oraz złącze GPON ze złączem SC/UPC. Zasilacz 12V/0,5A w zestawie.

Najważniejsze cechy:
  • do stosowania w sieciach FTTx GPON,
  • 1x RJ-45 Gigabit Ethernet,
  • 1x złącze SC/UPC,
  • Plug-and-play,
  • szybka i prosta instalacja i konfiguracja,
  • zdalne zarządzanie, konfiguracja i diagnostyka.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

19,75 zł z VAT 16,06 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti

205,75 zł z VAT 167,28 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,09 zł z VAT 6,58 zł netto

szt

Tenda TEG1016M

Tenda TEG1016M

Niezarządzalny 16-portowy switch Gigabitowy w metalowej obudowie typu desktop

Producent: Tenda

210,00 zł z VAT 170,73 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

52,07 zł z VAT 42,33 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/APC

Huawei ONT HG8110H (GPON/EPON) SC/APC

1x port Gigabit Ethernet, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 1x złącze SC/APC

Producent: Huawei

90,50 zł z VAT 73,58 zł netto

szt

Huawei ONU HS8145V (GPON)

Huawei ONU HS8145V (GPON)

4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny POTS (RJ11), 1x port USB, transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie.

Producent: Huawei

232,90 zł z VAT 189,35 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator