WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Producent: Huawei

105,92 zł z VAT 86,11 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Huawei EchoLife HG8310M to terminal ONU renomowanej firmy Huawei wykorzystywany w sieciach FTTx. Urządzenie w odróżnieniu od większości ONT posiada laser większej mocy C+.
Jego niewielkie wymiary przy zachowaniu wysokiej wydajności sprawiają, że jest doskonałym urządzeniem klienckim. Posiada jeden port Ethernet w standardzie Gigabit oraz złącze GPON ze złączem SC/UPC. Zasilacz 12V/0,5A w zestawie.

Najważniejsze cechy:
  • do stosowania w sieciach FTTx GPON,
  • 1x RJ-45 Gigabit Ethernet,
  • 1x złącze SC/UPC,
  • Plug-and-play,
  • szybka i prosta instalacja i konfiguracja,
  • zdalne zarządzanie, konfiguracja i diagnostyka.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz buforowy AD-55B

Zasilacz buforowy AD-55B

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 55W i napięciu wyjściowym 27,6V/2A

Producent: Mean Well

97,79 zł z VAT 79,50 zł netto

szt

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-12Ah o wym. 151 x 98 x 102 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (biały)

2,66 zł z VAT 2,16 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,95 zł z VAT 7,28 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 450x450x100mm

38,13 zł z VAT 31,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

UPLink EPON OLT EP422L 4x PON 2x GbE 2x SFP

1 966,77 zł z VAT 1 599,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei 16Port GPON card with C+ SFP

Huawei 16Port GPON card with C+ SFP

16 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T

Producent: Huawei

5 346,81 zł z VAT 4 347,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator