WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Producent: Huawei

104,30 zł z VAT 84,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Huawei EchoLife HG8310M to terminal ONU renomowanej firmy Huawei wykorzystywany w sieciach FTTx. Urządzenie w odróżnieniu od większości ONT posiada laser większej mocy C+.
Jego niewielkie wymiary przy zachowaniu wysokiej wydajności sprawiają, że jest doskonałym urządzeniem klienckim. Posiada jeden port Ethernet w standardzie Gigabit oraz złącze GPON ze złączem SC/UPC. Zasilacz 12V/0,5A w zestawie.

Najważniejsze cechy:
  • do stosowania w sieciach FTTx GPON,
  • 1x RJ-45 Gigabit Ethernet,
  • 1x złącze SC/UPC,
  • Plug-and-play,
  • szybka i prosta instalacja i konfiguracja,
  • zdalne zarządzanie, konfiguracja i diagnostyka.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-55B

Zasilacz buforowy AD-55B

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 55W i napięciu wyjściowym 27,6V/2A

Producent: Mean Well

97,79 zł z VAT 79,50 zł netto

szt

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Adapter PoE dla sprzętu zasilanego 24 V (np. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet oraz innych).

Producent: Ubiquiti Networks

30,91 zł z VAT 25,13 zł netto

szt

Mikrorurka doziemna FGG 14/10mm MDPE krążek 200m

356,70 zł z VAT 290,00 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna TPR-3A, 300x300x140, biała

Szafka wewnętrzna TPR-3A, 300x300x140, biała

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: StalFlex

78,72 zł z VAT 64,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONU HG8245H GE (GPON) SC/APC

Złącze SC/APC

Producent: Huawei

340,41 zł z VAT 276,76 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)

121,77 zł z VAT 99,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator