WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Producent: Huawei

97,29 zł z VAT 79,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Huawei EchoLife HG8310M to terminal ONU renomowanej firmy Huawei wykorzystywany w sieciach FTTx. Urządzenie w odróżnieniu od większości ONT posiada laser większej mocy C+.
Jego niewielkie wymiary przy zachowaniu wysokiej wydajności sprawiają, że jest doskonałym urządzeniem klienckim. Posiada jeden port Ethernet w standardzie Gigabit oraz złącze GPON ze złączem SC/UPC. Zasilacz 12V/0,5A w zestawie.

Najważniejsze cechy:
  • do stosowania w sieciach FTTx GPON,
  • 1x RJ-45 Gigabit Ethernet,
  • 1x złącze SC/UPC,
  • Plug-and-play,
  • szybka i prosta instalacja i konfiguracja,
  • zdalne zarządzanie, konfiguracja i diagnostyka.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym. Port LAN bez autonegocjacji (tylko gigabit). Model MC220S posiada autonegocjację na porcie LAN.

Producent: TP-Link

67,53 zł z VAT 54,90 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

27,81 zł z VAT 22,61 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

208,71 zł z VAT 169,68 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

Bezprzewodowy router, pracujący w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie o łącznej prędkości do 2000 Mb/s; 10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

997,81 zł z VAT 811,23 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONT HG8546M (GPON) 1x SC/UPC 1x GE 3x FE 1x POTS 1x USB WIFI

127,70 zł z VAT 103,82 zł netto

szt

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

Funkcje ROUTING/NAT, chipset ZTE

79,95 zł z VAT 97,29 zł 65,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator