WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Obudowa ze stelażem zapasu kabla 500x500x200

Producent: Mantar

154,98 zł z VAT 126,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Szafka na zapas kabla, stelaż metalowy, mocowany bezpośrednio do ściany. Zapewnia ułożenie zapasu kabla z zachowaniem bezpiecznego promienia gięcia kabla. Szafka umożliwia zwinięcie 50m zapasu kabla światłowodowego o średnicy 15,5 mm. Stelaż i obudowa wykonane są z blachy o grubości 2mm oraz 1mm. Pomalowane są proszkowo na kolor: RAL7035 (jasnoszary o grubej strukturze). 

Obudowę montuje się do stelaża za pomocą śruby od przodu szafy.

Wysokość
500 mm
Szerokość
500 mm
Głębokość
200 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (linka)

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

90,27 zł z VAT 73,39 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

9,88 zł z VAT 8,03 zł netto

szt

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 8 portów Gb, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

416,97 zł z VAT 339,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

17,10 zł z VAT 13,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Dystans do stelaża zapasu kabla 150mm

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

szt

Blacha montażowa do stelaża pod mufę

13,53 zł z VAT 11,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator