WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

D-Link DGS-1210-28P

Producent: D-Link

1 616,28 zł z VAT 1 314,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

D-Link DGS-1210-28P to zarządzalny 28-portowy gigabitowy przełącznik Smart, wyposażony w 24 porty PoE i 4 porty SFP Combo, interfejsy zarządzania oraz rozbudowane funkcje warstwy drugiej.

Switch DGS-1210-28P posiada kompletny zestaw funkcji warstwy 2, zawiera m.in. Dual software images, Dual Config Files, IGMP Snooping, Port Mirroring, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) oraz Link Aggregation Control Protocol (LACP), a także znany z warstwy 3 - Static routing.

Funkcja Flow Control IEEE 802.3x umożliwia bezpośrednie połączenia serwerów z przełącznikami, co przekłada się na szybkie i stabilne transfery danych. Z szybkością przesyłania wynoszącą 2000 Mbit/s w pełnym dupleksie, gigabitowe porty umożliwiają bardzo szybkie przesyłanie danych do serwerów przy minimalnych stratach. Funkcje utrzymywania sieci obejmują narzędzia Loopback Detection oraz Diagnostykę Połączeń Kablowych. Loopback Detection automatycznie wykrywa pętle i zamyka zainfekowane porty. Diagnostyka Połączeń Kablowych, zaprojektowana głównie dla administratorów i przedstawicieli działów obsługi klienta, pomaga zdiagnozować jakość kabla i określić rodzaj błędu.

Najważniejsze cechy:
  • 24x gigabitowe porty PoE 10/100/1000
  • 4x gigabitowe porty SFP COMBO
  • Zarządzanie Layer2 + Static Routing
  • Typ obudowy: Do szaf RACK
  • Przepustowość: 56 Gb/s
  • Automatyczne krosowanie portów i automatyczne rozpoznawanie kabla krosowego
  • Diagnostyka przewodów
  • Dual software images, Dual Config Files
  • Link Aggregation
  • Praca w trybie half i full-duplex
  • QoS
  • VLAN
  • wbudowane 2 wentylatory
DGS-1210-28P  
Zarządzanie
Zarządzalny L2 + Static Routing
Dostęp
Przeglądarka WWW (GUI)
Wiersz poleceń (CLI)
SNMP v1/v2c/v3
RMON
Telnet
Architektura sieci
Gigabit Ethernet
Całkowita liczba portów
28
Rodzaje wejść / wyjść
24x RJ-45 10/100/1000 Mb/s
4x Gigabitowe porty SFP Combo
Power over Ethernet (PoE) 24x portów PoE
IEEE 802.3af/at
Pamięć RAM
DDR3 128 MB
Obsługiwane standardy
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3az
Rozmiar tablicy MAC
8 k
Ramka Jumbo
do 10,000 bytes
Liczba grup VLAN
256
Algorytm przełączania
Store-and-forward
Przepustowość
56 Gb/s
MTBF
469,262 godz.
Typ obudowy
do szafy rack 19" 1U
Maksymalny pobór mocy
247.4 W (z PoE)
28.1 W (bez PoE)
Dodatkowe informacje
Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX), Automatyczne rozpoznawanie kabla krosowego (MDI/MDIX), Diagnostyka przewodów, Spanning Tree Protocol, Link Aggregation, Praca w trybie half i full-duplex, Flow Control, Port Mirroring, Multicast Filtering, QoS, VLAN, Static routing
Wymiary
440 x 250 x 44 mm
Waga
3,75 kg

Pliki załączone do produktu

Karta produktu (Rozmiar: 0,80 MB) pobierz
Karta produktu D-Link DGS-1210-28P

Produkty Pokrewne/Powiązane

D-Link DGS-1210-52MP

D-Link DGS-1210-52MP

Zarządzalny 52-portowy gigabitowy switch Smart+ z 48 portami PoE+ i z 4 portami SFP Combo.

Producent: D-Link

2 804,49 zł z VAT 2 280,07 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-1210-52

D-Link DGS-1210-52

Zarządzalny 52-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami SFP Combo

Producent: D-Link

1 756,91 zł z VAT 1 428,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-1210-48

D-Link DGS-1210-48

Zarządzalny 48-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami Combo SFP.

Producent: D-Link

1 723,61 zł z VAT 1 401,31 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-28MP

D-Link DGS-1210-28MP

Zarządzalny 28-portowy gigabitowy switch Smart+ z 24 portami PoE+ i z 4 portami SFP Combo.

Producent: D-Link

2 056,78 zł z VAT 1 672,18 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-1210-28/ME

D-Link DGS-1210-28/ME

Zarządzalny 28-portowy switch Metro Ethernet z 24 gigabitowymi portami Ethernetowymi i 4 portami SFP

Producent: D-Link

979,49 zł z VAT 796,33 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-1210-28

D-Link DGS-1210-28

Zarządzalny 28-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami SFP Combo

Producent: D-Link

792,87 zł z VAT 644,61 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-26

D-Link DGS-1210-26

Zarządzalny 26-portowy gigabitowy switch Smart z 2 portami SFP.

Producent: D-Link

654,80 zł z VAT 532,36 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-24P

D-Link DGS-1210-24P

Zarządzalny 24-portowy gigabitowy switch Smart PoE z 4 portami Combo SFP

Producent: D-Link

1 635,08 zł z VAT 1 329,33 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-1210-24

D-Link DGS-1210-24

Zarządzalny 24-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami Combo SFP

Producent: D-Link

667,25 zł z VAT 542,48 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-20/ME

D-Link DGS-1210-20/ME

Zarządzalny 20-portowy switch Metro Ethernet z 16 gigabitowymi portami Ethernetowymi i 4 portami SFP

Producent: D-Link

783,37 zł z VAT 636,89 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-1210-20

D-Link DGS-1210-20

Zarządzalny 20-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami SFP Combo.

Producent: D-Link

662,82 zł z VAT 538,88 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-10P

D-Link DGS-1210-10P

Zarządzalny 10-portowy gigabitowy switch Smart z 8 portami PoE+ i z 2 slotami SFP

Producent: D-Link

671,92 zł z VAT 546,28 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-1210-10MP

D-Link DGS-1210-10MP

Zarządzalny 10-portowy gigabitowy switch Smart+ z 8 portami PoE+ i z 2 slotami SFP

Producent: D-Link

1 046,39 zł z VAT 850,72 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-1210-10

D-Link DGS-1210-10

Zarządzalny 10-portowy gigabitowy switch Smart z 8 portami Gigabit Ethernet i z 2 slotami SFP

Producent: D-Link

588,47 zł z VAT 478,43 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-1210-08P

D-Link DGS-1210-08P

Zarządzalny 8-portowy gigabitowy switch Smart PoE z 2 portami SFP

Producent: D-Link

591,32 zł z VAT 480,75 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Organizer kabli poziomy 1U, metalowy

20,61 zł z VAT 16,76 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

71,32 zł z VAT 57,98 zł netto

szt

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

802.11b/g/n dual chain, dwie anteny o zysku 1.5 dBi każda, port 10/100 Mb/s Ethernet, pamięć 64 MB RAM

Producent: MikroTik

137,21 zł z VAT 111,55 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

49,43 zł z VAT 40,19 zł netto

szt

Moduł keystone RJ-45 STP kat.6a, beznarzędziowy

Moduł keystone RJ-45 STP kat.6a, beznarzędziowy

Beznarzędziowy moduł keystone RJ-45 STP kat.6a przeznaczony jest do budowy ekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach okablowania strukturalnego zgodnych z kategorią 6A (klasą E).

Producent: brak danych

9,47 zł z VAT 7,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zyxel GS1900-48

Zyxel GS1900-48

50-portowy przełącznik gigabitowy typu smart. Wyposażony w 48x gigabitowe porty i 2x sloty SFP

Producent: Zyxel

1 206,64 zł z VAT 981,01 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1008MP

TP-Link TL-SG1008MP

Niezarządzalny switch, 8 gigabitowych portów PoE+, standard 802.3at/af, możliwość montażu w szafie Rack

Producent: TP-Link

548,58 zł z VAT 446,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator