WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

D-Link DGS-1210-28P

Producent: D-Link

1 619,90 zł z VAT 1 316,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

D-Link DGS-1210-28P to zarządzalny 28-portowy gigabitowy przełącznik Smart, wyposażony w 24 porty PoE i 4 porty SFP Combo, interfejsy zarządzania oraz rozbudowane funkcje warstwy drugiej.

Switch DGS-1210-28P posiada kompletny zestaw funkcji warstwy 2, zawiera m.in. Dual software images, Dual Config Files, IGMP Snooping, Port Mirroring, Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) oraz Link Aggregation Control Protocol (LACP), a także znany z warstwy 3 - Static routing.

Funkcja Flow Control IEEE 802.3x umożliwia bezpośrednie połączenia serwerów z przełącznikami, co przekłada się na szybkie i stabilne transfery danych. Z szybkością przesyłania wynoszącą 2000 Mbit/s w pełnym dupleksie, gigabitowe porty umożliwiają bardzo szybkie przesyłanie danych do serwerów przy minimalnych stratach. Funkcje utrzymywania sieci obejmują narzędzia Loopback Detection oraz Diagnostykę Połączeń Kablowych. Loopback Detection automatycznie wykrywa pętle i zamyka zainfekowane porty. Diagnostyka Połączeń Kablowych, zaprojektowana głównie dla administratorów i przedstawicieli działów obsługi klienta, pomaga zdiagnozować jakość kabla i określić rodzaj błędu.

Najważniejsze cechy:
  • 24x gigabitowe porty PoE 10/100/1000
  • 4x gigabitowe porty SFP COMBO
  • Zarządzanie Layer2 + Static Routing
  • Typ obudowy: Do szaf RACK
  • Przepustowość: 56 Gb/s
  • Automatyczne krosowanie portów i automatyczne rozpoznawanie kabla krosowego
  • Diagnostyka przewodów
  • Dual software images, Dual Config Files
  • Link Aggregation
  • Praca w trybie half i full-duplex
  • QoS
  • VLAN
  • wbudowane 2 wentylatory
DGS-1210-28P  
Zarządzanie
Zarządzalny L2 + Static Routing
Dostęp
Przeglądarka WWW (GUI)
Wiersz poleceń (CLI)
SNMP v1/v2c/v3
RMON
Telnet
Architektura sieci
Gigabit Ethernet
Całkowita liczba portów
28
Rodzaje wejść / wyjść
24x RJ-45 10/100/1000 Mb/s
4x Gigabitowe porty SFP Combo
Power over Ethernet (PoE) 24x portów PoE
IEEE 802.3af/at
Pamięć RAM
DDR3 128 MB
Obsługiwane standardy
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3az
Rozmiar tablicy MAC
8 k
Ramka Jumbo
do 10,000 bytes
Liczba grup VLAN
256
Algorytm przełączania
Store-and-forward
Przepustowość
56 Gb/s
MTBF
469,262 godz.
Typ obudowy
do szafy rack 19" 1U
Maksymalny pobór mocy
247.4 W (z PoE)
28.1 W (bez PoE)
Dodatkowe informacje
Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX), Automatyczne rozpoznawanie kabla krosowego (MDI/MDIX), Diagnostyka przewodów, Spanning Tree Protocol, Link Aggregation, Praca w trybie half i full-duplex, Flow Control, Port Mirroring, Multicast Filtering, QoS, VLAN, Static routing
Wymiary
440 x 250 x 44 mm
Waga
3,75 kg

Pliki załączone do produktu

Karta produktu (Rozmiar: 0,80 MB) pobierz
Karta produktu D-Link DGS-1210-28P

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

7,49 zł z VAT 6,09 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 2m (szary)

Patchcord STP kat.5e 2m (szary)

Patchcord ekranowany

4,45 zł z VAT 3,62 zł netto

szt

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

802.11b/g/n dual chain, dwie anteny o zysku 1.5 dBi każda, port 10/100 Mb/s Ethernet, pamięć 64 MB RAM

Producent: MikroTik

120,96 zł z VAT 98,34 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

49,53 zł z VAT 40,27 zł netto

szt

Patch panel STP 19" kat.6a, 24 porty z listwą, czarny

Patch panel STP 19" kat.6a, 24 porty z listwą, czarny

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 6a o wysokości 1U

Producent: brak danych

209,63 zł z VAT 170,43 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi Dream Machine Special Edition (UDM-SE)

Urządzenie sieciowe typu all-in-one. Integruje wszystkie obecne i przyszłe kontrolery UniFi z bramą bezpieczeństwa, siecią 10G SFP+ WAN, 8-portowym przełącznikiem Gb/s i dyskiem twardym 3,5-cala

Producent: Ubiquiti Networks

2 908,95 zł z VAT 2 365,00 zł netto

szt

D-Link DXS-1210-12SC

D-Link DXS-1210-12SC

Zarządzalny, 10-gigabitowy przełącznik Smart, wyposażony w 10x portów 10GBase-T i 2x porty Combo 10GBASE-T/SFP+

Producent: D-Link

5 875,92 zł z VAT 4 777,17 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator