WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1550nm, 10KM, DDM (S+C55DLC10D)

Producent: MikroTik

729,14 zł z VAT 592,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Na zamówienie

Moduł SFP+ przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1550 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 10km.
 
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC SM DDM
Długość fali
1550 nm
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Zasięg portu
10 km

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1291, DDM

10000Base-LX (1291nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

981,54 zł z VAT 798,00 zł netto

szt

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1271, DDM

10000Base-LX (1271nm), SM LC, 40km, CWDM

Producent: Option

981,54 zł z VAT 798,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator