WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

Producent: Opto

18,86 zł z VAT 15,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 20m G657B3 Ghost (przeźroczysty)

NOWOŚĆ!

42,58 zł z VAT 34,62 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 3m

26,63 zł z VAT 21,65 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator