WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

27,56 zł z VAT 22,41 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/UPC-FC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 5m

354,29 zł z VAT 288,04 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

24,05 zł z VAT 19,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator