WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (ER-12) EdgeRouter 12

Producent: Ubiquiti Networks

1 007,92 zł z VAT 819,45 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Ubiquiti EdgeRouter 12 to router z serii Ubiquiti EdgeMax. Urządzenie wyposażone jest w 10x portów gigabitowych Ethernet i 2x sloty gigabitowe SFP, a także port konsolowy RJ-45 i port USB 3.0. Router posiada czterordzeniowy procesor sieciowy pracujący z częstotliwością 1GHz oraz 1 GB pamięci RAM DDR3 i 4 GB pamięci wbudowanej.
 
Podobnie jak pozostałe routery z linii EdgeMax router działa pod kontrolą systemu operacyjnego EdgeOS. System oferuje przyjazny i funkcjonalny interfejs użytkownika dostępny z poziomu przeglądarki internetowej, system zarządzania Ubiquiti (UNMS) lub terminal CLI. EdgeOS poza typowymi funkcjami spotykanymi w tego typu urządzeniach oferuje także wsparcie dla bardziej zaawansowanych rozwiązań jak np. protokoły routing OSPF i BGP (także w wersji dla IPv6), czy wirtualne sieci prywatne oparte o szyfrowanie IPSec w VPN oraz zaawansowane kolejkowanie QoS.

Zasilanie odbywa się poprzez gniazdo DC (9 - 30 V DC) lub wejście PoE na pierwszym porcie (pasywne PoE, napięcie 20 - 30 V DC). Dodatkowo na ostatnim porcie dostępne jest wyjście PoE w formie Passthrough. W zestawie dołączony jest zasilacz 24 V 1 A (zwykły, bez PoE). 

ER-12 zawiera w zestawie śruby mocujące do montażu ściennego. Można go także zamontować w szafie Rack za pomocą EdgeRouter Rack Mount Kit (brak uchwytów w zestawie).
 
Najważniejsze cechy:
  • 10x gigabitowych portów Ethernet
  • 2x sloty SFP
  • 1x port USB 3.0
  • 1x port konsolowy (RJ45)
  • wejście PoE na pierwszym porcie 0 (24V)
  • PoE passthrough na ostatnim porcie
  • 4-rdzeniowy procesor MIPS64 o taktowaniu 1 GHz
  • 1 GB pamięci RAM DDR3
  • system EdgeOS
  • zasilanie przez gniazdo DC lub PoE;
  • dostarcza do 3,4 miliona pps dla pakietów 64-bajtowych.
  • maks. przepustowość 6.8 Gb/s dla pakietów 1518 bajtowych
  • cichy, bezwentylatorowa praca
  • kompaktowa, metalowa obudowa
EdgeRouter 12
 
Interfejs sieciowy
10x gigabitowych portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s
2x sloty SFP
Interfejs zarządzania
Port serial RJ45
Maks. przepustowość (Layer3 pakiet 1518 bajtów)
6,8 Gb/s
Prędkość przekazywania pakietów (wielkość 64 bajty)
3400000 p/s
Procesor
MIPS64 4 rdzenie o taktowaniu 1 GHz
Pamięć RAM
1 GB DDR3
Pamięć wbudowana
4 GB eMMC 8 MB SPI NOR
Sposób zasilania
Gniazdo DC: 9 - 30 V DC
Pasywne PoE: 20 - 30 V DC
Maks. pobór mocy
20 W (wyłączając wyjście PoE)
Przyciski
Reset
Diody LED
Porty data: Speed / Link / Activity
Porty SFP: Link / Activity
Port 9 dodatkowo posiada diodę PoE
Montaż
naścienny, desktop, rack (brak uchwytów w zestawie)
Wymiary
268,1 x 136,5 x 31,1 mm
Waga
700 g
Dopuszczalna temperatura
Od -10 do 50 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
10%-90% niekondensująca
Certyfikaty
CE, FCC, IC
Właściwości PoE
 
Wejście PoE
Pasywne PoE Zasilanie na 2 parach: 4, 5+; 7, 8-
Maks. moc na port
20 W (24 V, 0,83 A)
Wyjście PoE
Passthrough
Właściwości oprogramowania
 
Interfejsy / enkapsulacja
Ethernet 802.1q VLAN PPPoE GRE IP in IP Bridging Bonding (802.3ad)
Adresacja
Statyczne IPv4 / IPv6 DHCP / DHCPv6
Routing
Statyczny routing OSPF / OSPFv3 RIP / RIPng BGP (ze wsparciem IPv6) IGMP Proxy MPLS
Zabezpieczenia
Firewall w oparciu o ACL Firewall w oparciu o Zone DPI NAT
VPN
IPSec Site-to-Site, Remote Access
OpenVPN Site-to-Site, Remote Access
PPTP Remote Access
L2TP Remote Access
PPTP klient
Services
DHCP / DHCPv6 serwer
DHCP / DHCPv6 relay
Dynamiczny DNS
DNS forwarding
VRRP
Klient RADIUS
Web Caching
PPPoE Server
QoS
FIFO
Stochastic Fariness Queueing
Random Early Detection
Token Bucket Filter
Deficit Round Robin
Hierarchical Token Bucket
Ingress Policing
Zarządzanie
Interfejs graficzny www (Web UI)
Ubiquiti Network Management System (UNMS)
CLI (GUI, konsola, SSH, Telnet)
SNMP
NetFlow
LLDP
NTP
UBNT Discovery Protocol
Syslog

Produkty Pokrewne/Powiązane

Ubiquiti (ER-12P) EdgeRouter 12P

Ubiquiti (ER-12P) EdgeRouter 12P

10x portów gigabitowych PoE Ethernet i 2x sloty SFP, 1x port konsolowy RJ-45, 1x port USB 3.0, czterordzeniowy procesor MIPS64 o taktowaniu 1 GHz, 1GB pamięci RAM DDR3, 4GB pamięci wbudowanej

Producent: Ubiquiti Networks

1 289,72 zł z VAT 1 048,55 zł netto

szt

Ubiquiti (ER-RMKIT) Uchwyt montażowy do szafy Rack 19", EdgeRouter Rack Mount Kit

Ubiquiti (ER-RMKIT) Uchwyt montażowy do szafy Rack 19", EdgeRouter Rack Mount Kit

Uchwyt do montażu w szafie Rack 19" produktów z serii EdgeMAX marki Ubiquiti

Producent: Ubiquiti Networks

67,77 zł z VAT 55,10 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

58,45 zł z VAT 47,52 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

20,00 zł z VAT 16,26 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

174,25 zł z VAT 141,67 zł netto

szt

MikroTik wAP 60G AP (RBwAPG-60ad-A)

MikroTik wAP 60G AP (RBwAPG-60ad-A)

Punkt dostępowy, licencja L4, szerokość wiązki głównej 60°.

Producent: MikroTik

466,99 zł z VAT 379,67 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 0,5m

19,36 zł z VAT 15,74 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik hEX lite (RB750r2)

MikroTik hEX lite (RB750r2)

5x portów Ethernet, mała plastikowa obudowa, 850MHz CPU, 64MB RAM, router z funkcją Multiprotocol Label Switching, RouterOS L4

Producent: MikroTik

155,41 zł z VAT 126,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator