WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

Producent: MikroTik

1 827,40 zł z VAT 1 485,69 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM to pierwsze urządzenie MikroTika ze slotami QSFP+ 40 Gb/s zapewniającymi wyjątkowo szybkie i stabilne połączenie światłowodowe.

CRS326-24S+2Q+RM wyposażony jest w 2 sloty QSFP+ 40 Gb/s oraz 24 sloty 10 Gb/s SFP+, dające razem łączną przepustowość non-blocking 320 Gb/s i przepustowość przełączania 640 Gb/s przy szybkości przesyłania pakietów 252 Mp/s.

CRS jest łatwy w zarządzaniu. Posiada port USB do konfiguracji i dwa wbudowane redundantne zasilacze, a także funkcję Dual Boot, pozwalającą użytownikowi wybrać między system do zarządzania RouterOS (routing i rozbudowane funkcje warstwy 3) lub SwitchOS (Layer2).

CRS326-24S+2Q+RM to idealne rozwiązanie dla nowych lub istniejących aktywnych sieci światłowodowych, potrzebujących dostępu do Internetu lub utrzymywania ogromnego centrum danych. Doskonale sprawdzi się jako główny switch, z którego ruch przekierowywany jest do danych lokalizacji.

Najważniejsze cechy:
  • 2x sloty QSFP+ 40 Gb/s
  • 24 sloty SFP+ 10 Gb/s
  • 1x port konsolowy RJ45, 1x port USB
  • dual boot - system RouterOS lub SwitchOS
  • zarządzanie Layer3 i Layer2
  • 2x wbudowane redundantne zasilacze
CRS326-24S+2Q+RM
 
Procesor
QCA9531, 650 MHz
Pamięć wbudowana
Flash 16 MB
Pamięć RAM
64 MB
Interfejs
2x sloty 40Gb/s QSFP+
24x sloty 10Gb/s SFP+

1x port konsolowy RJ45 10/100Mb/s Ethernet
1x port USB
Napięcie wejściowe
AC 100 - 240 V
Zasilanie
2x wbudowane zasilacze redundantne
System operacyjny
RouterOS / SwitchOS (dual boot)
licencja Level 5
Wymiary
443 x 183 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 60 st. C
Maksymalny pobór mocy
69 W (42 W bez obciążenia)

Produkty Pokrewne/Powiązane

Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

NOWOŚĆ!

Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,72 zł z VAT 85,14 zł netto

szt

Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

NOWOŚĆ!

Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

QSFP+ 40Gbps na 4x 10Gbps SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

209,44 zł z VAT 170,28 zł netto

szt

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

NOWOŚĆ!

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

209,44 zł z VAT 170,28 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tenda TEF1105P-4-63W

Tenda TEF1105P-4-63W

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet z 4 portami PoE

Producent: Tenda

109,47 zł z VAT 149,00 zł 89,00 zł netto

szt

Tenda TEG1024D

Tenda TEG1024D

Switch, 24 porty 10/100/1000 Mb/s Base-T Ethernet (Auto MDI/MDIX)

Producent: Tenda

299,00 zł z VAT 243,09 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator