WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Produkty MikroTik

Asortyment naszego sklepu obejmuje głównie produkty niezbędne do tworzenia sieci internetowych w środowisku lokalnym lub sieci wewnętrznej w budynkach. Oferujemy zarówno urządzenia takie jak: szafa rack, switch zarządzalny TP-Link czy przełącznica światłowodowa, jak i akcesoria oraz okablowanie. Dostawcami artykułów są wyłącznie znani producenci, wśród których wyróżnia się łotewska marka MikroTik. SIA Mikrotīkls jest producentem sprzętu komputerowego z przeznaczeniem do budowy sieci przewodowych i bezprzewodowych. Dostarcza także oprogramowanie oraz urządzenia łączności radiowej. Jednym z popularnych i cenionych produktów tej marki jest router MikroTik, dostępny w wielu wariantach. W naszym asortymencie znajdziesz wiele urządzeń, akcesoriów i detali łotewskiego producenta. Aby ułatwić Ci zapoznanie się z nimi, zgromadziliśmy je w jednej kategorii.

Routery, switche, licencje MikroTik

Jeśli poszukujesz odpowiedniego routera do swojej sieci LAN, z pewnością znajdziesz go w tej kategorii. Oferujemy ponad 130 modeli zintegrowanych urządzeń marki MikroTik. Są one dostępne w rozmaitych konfiguracjach i przystosowane do standardowej obsługi 2.4 oraz 5.0 GHz. Polecamy m.in. RouterBoard hAP ac lite wspomagany przez pasywny zasilacz PoE lub klasyczne zasilanie 24V. Proponujemy też router MikroTik 2011UAS-RM, którego przeznaczeniem jest szafa rack. Poza routerami w ofercie mamy również platformy klienckie MikroTik, moduły radiowe, obudowy oraz zestawy klienckie CityBox wyposażone w zasilacz PoE. Bogatą grupę produktów stanowią także akcesoria takie jak: adapter PoE, USB, PCI, kabel transmisyjny, przetwornica napięcia i wiele innych. Zapraszamy również po koszulki z nadrukiem logo marki MikroTik oraz po licencje.

RouterBoard RB911G-5HPnD

RouterBoard RB911G-5HPnD

MikroTik RouterBoard RB911G jest małym routerem klienckim ze zintegrowaną kartą bezprzewodową o wysokiej mocy.

Producent: MikroTik

200,77 zł z VAT 163,23 zł netto

szt

RouterBoard R11E-5HacT

RouterBoard R11E-5HacT

5GHz miniPCI-e, 802.11ac/a/n, MIMO 3x3, 3x MMCX

Producent: MikroTik

200,77 zł z VAT 163,23 zł netto

Dostępność: Na zamówienie

szt

RouterBoard SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

RouterBoard SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain, 2x2 MIMO, 802.11ac, gigabitowy port Ethernet

Producent: MikroTik

200,77 zł z VAT 163,23 zł netto

szt

Obudowa Rack 19" 1U na 2x moduł CWDM (CWDM-CHASSIS-2)

Obudowa Rack 19" 1U na 2x moduł CWDM (CWDM-CHASSIS-2)

Obudowa 1U do montażu w szafie rack 19" na dwa moduły CWDM MUX8A-C2 MikroTika.

Producent: MikroTik

201,74 zł z VAT 164,02 zł netto

szt

RF Elements TwistPort Adaptor RBP for RouterBoard

RF Elements TwistPort Adaptor RBP for RouterBoard

Dzięki adapterowi TwistPort™ urządzenia RouterBoard firmy MikroTik są kompatybilne ze wszystkimi antenami TwistPort™.
Wykonany z tworzywa sztucznego ABS.

Producent: RF Elements

204,18 zł z VAT 166,00 zł netto

szt

RouterBoard RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

RouterBoard RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

5x gigabitowych portów (4x porty PoE), 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

206,06 zł z VAT 167,53 zł netto

szt

Zestaw Panel 23 dBi 5GHz (Panel + RB911 + zasilacz + PoE)

BESTSELLER

Zestaw Panel 23 dBi 5GHz (Panel + RB911 + zasilacz + PoE)

Zestaw kliencki, pracujący w paśmie 5 GHz pod kontrolą systemu MikroTik

Producent: City Media

206,64 zł z VAT 168,00 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

211,34 zł z VAT 171,82 zł netto

szt

MikroTik PWR-Line PRO (PL7510Gi)

NOWOŚĆ!

MikroTik PWR-Line PRO (PL7510Gi)

Transmiter sieciowy/mediakonwerter: 1x gigabitowy port ethernet, wyjście zasilania PoE, maks. teoretyczna przepustowość po sieci elektr. 600 Mb/s.

Producent: MikroTik

211,34 zł z VAT 171,82 zł netto

szt

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

NOWOŚĆ!

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

211,34 zł z VAT 171,82 zł netto

szt

Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

NOWOŚĆ!

Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

QSFP+ 40Gbps na 4x 10Gbps SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

211,34 zł z VAT 171,82 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt