WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Produkty MikroTik

Asortyment naszego sklepu obejmuje głównie produkty niezbędne do tworzenia sieci internetowych w środowisku lokalnym lub sieci wewnętrznej w budynkach. Oferujemy zarówno urządzenia takie jak: szafa rack, switch zarządzalny TP-Link czy przełącznica światłowodowa, jak i akcesoria oraz okablowanie. Dostawcami artykułów są wyłącznie znani producenci, wśród których wyróżnia się łotewska marka MikroTik. SIA Mikrotīkls jest producentem sprzętu komputerowego z przeznaczeniem do budowy sieci przewodowych i bezprzewodowych. Dostarcza także oprogramowanie oraz urządzenia łączności radiowej. Jednym z popularnych i cenionych produktów tej marki jest router MikroTik, dostępny w wielu wariantach. W naszym asortymencie znajdziesz wiele urządzeń, akcesoriów i detali łotewskiego producenta. Aby ułatwić Ci zapoznanie się z nimi, zgromadziliśmy je w jednej kategorii.

Routery, switche, licencje MikroTik

Jeśli poszukujesz odpowiedniego routera do swojej sieci LAN, z pewnością znajdziesz go w tej kategorii. Oferujemy ponad 130 modeli zintegrowanych urządzeń marki MikroTik. Są one dostępne w rozmaitych konfiguracjach i przystosowane do standardowej obsługi 2.4 oraz 5.0 GHz. Polecamy m.in. RouterBoard hAP ac lite wspomagany przez pasywny zasilacz PoE lub klasyczne zasilanie 24V. Proponujemy też router MikroTik 2011UAS-RM, którego przeznaczeniem jest szafa rack. Poza routerami w ofercie mamy również platformy klienckie MikroTik, moduły radiowe, obudowy oraz zestawy klienckie CityBox wyposażone w zasilacz PoE. Bogatą grupę produktów stanowią także akcesoria takie jak: adapter PoE, USB, PCI, kabel transmisyjny, przetwornica napięcia i wiele innych. Zapraszamy również po koszulki z nadrukiem logo marki MikroTik oraz po licencje.

RouterBoard RB711UA-5HnD

RouterBoard RB711UA-5HnD

Zintegrowany moduł radiowy 5GHz 802.11b/g/n DEMO

Producent: MikroTik

196,80 zł z VAT 241,08 zł 160,00 zł netto

szt

RouterBoard RB911G-5HPnD

RouterBoard RB911G-5HPnD

MikroTik RouterBoard RB911G jest małym routerem klienckim ze zintegrowaną kartą bezprzewodową o wysokiej mocy.

Producent: MikroTik

198,93 zł z VAT 161,73 zł netto

szt

RouterBoard RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

RouterBoard RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

5x gigabitowych portów (4x porty PoE), 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

200,51 zł z VAT 163,02 zł netto

szt

RF Elements TwistPort Adaptor RBP for RouterBoard

RF Elements TwistPort Adaptor RBP for RouterBoard

Dzięki adapterowi TwistPort™ urządzenia RouterBoard firmy MikroTik są kompatybilne ze wszystkimi antenami TwistPort™.
Wykonany z tworzywa sztucznego ABS.

Producent: RF Elements

204,18 zł z VAT 166,00 zł netto

szt

Zestaw Panel 23 dBi 5GHz (Panel + RB911 + zasilacz + PoE)

BESTSELLER

Zestaw Panel 23 dBi 5GHz (Panel + RB911 + zasilacz + PoE)

Zestaw kliencki, pracujący w paśmie 5 GHz pod kontrolą systemu MikroTik

Producent: City Media

205,41 zł z VAT 167,00 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

205,66 zł z VAT 167,20 zł netto

szt

RouterBoard LHG 5 (RBLHG-5nD)

RouterBoard LHG 5 (RBLHG-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

208,23 zł z VAT 169,29 zł netto

szt

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

Urządzenie typu CPE, standard 802.11 a/n 2x2 MIMO, antena o zysku 16dBi, 5GHz dual chain, procesor 600MHz
DEMO

Producent: MikroTik

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

szt

RouterBoard Groove 52 (RBGroove52HPn)

RouterBoard Groove 52 (RBGroove52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4 GHz lub 5 GHz.

Producent: MikroTik

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

szt

RouterBoard LHG 2 (RBLHG-2nD)

RouterBoard LHG 2 (RBLHG-2nD)

RouterBOARD LHG 2 to urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 18 dBi.

Producent: MikroTik

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

szt

RouterBoard LDF 5 ac (RBLDFG-5acD)

RouterBoard LDF 5 ac (RBLDFG-5acD)

256 MB pamięci RAM, 5 GHz 802.11ac, Gigabitowy port Ethernet

Producent: MikroTik

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

szt

RouterBoard DISC Lite5 ac (RBDiscG-5acD)

210,80 zł z VAT 171,38 zł netto

szt