WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Produkty MikroTik

Asortyment naszego sklepu obejmuje głównie produkty niezbędne do tworzenia sieci internetowych w środowisku lokalnym lub sieci wewnętrznej w budynkach. Oferujemy zarówno urządzenia takie jak: szafa rack, switch zarządzalny TP-Link czy przełącznica światłowodowa, jak i akcesoria oraz okablowanie. Dostawcami artykułów są wyłącznie znani producenci, wśród których wyróżnia się łotewska marka MikroTik. SIA Mikrotīkls jest producentem sprzętu komputerowego z przeznaczeniem do budowy sieci przewodowych i bezprzewodowych. Dostarcza także oprogramowanie oraz urządzenia łączności radiowej. Jednym z popularnych i cenionych produktów tej marki jest router MikroTik, dostępny w wielu wariantach. W naszym asortymencie znajdziesz wiele urządzeń, akcesoriów i detali łotewskiego producenta. Aby ułatwić Ci zapoznanie się z nimi, zgromadziliśmy je w jednej kategorii.

Routery, switche, licencje MikroTik

Jeśli poszukujesz odpowiedniego routera do swojej sieci LAN, z pewnością znajdziesz go w tej kategorii. Oferujemy ponad 130 modeli zintegrowanych urządzeń marki MikroTik. Są one dostępne w rozmaitych konfiguracjach i przystosowane do standardowej obsługi 2.4 oraz 5.0 GHz. Polecamy m.in. RouterBoard hAP ac lite wspomagany przez pasywny zasilacz PoE lub klasyczne zasilanie 24V. Proponujemy też router MikroTik 2011UAS-RM, którego przeznaczeniem jest szafa rack. Poza routerami w ofercie mamy również platformy klienckie MikroTik, moduły radiowe, obudowy oraz zestawy klienckie CityBox wyposażone w zasilacz PoE. Bogatą grupę produktów stanowią także akcesoria takie jak: adapter PoE, USB, PCI, kabel transmisyjny, przetwornica napięcia i wiele innych. Zapraszamy również po koszulki z nadrukiem logo marki MikroTik oraz po licencje.

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

5x gigabitowych portów (4x porty PoE), 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

218,46 zł z VAT 177,61 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

224,06 zł z VAT 182,16 zł netto

szt

MikroTik PWR-Line PRO (PL7510Gi)

MikroTik PWR-Line PRO (PL7510Gi)

Transmiter sieciowy/mediakonwerter: 1x gigabitowy port ethernet, wyjście zasilania PoE, maks. teoretyczna przepustowość po sieci elektr. 600 Mb/s.

Producent: MikroTik

224,06 zł z VAT 182,16 zł netto

szt

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

224,06 zł z VAT 182,16 zł netto

szt

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

QSFP+ 40Gbps na 4x 10Gbps SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

224,06 zł z VAT 182,16 zł netto

szt

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

226,86 zł z VAT 184,44 zł netto

szt

MikroTik Groove 52 (RBGroove52HPn)

MikroTik Groove 52 (RBGroove52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4 GHz lub 5 GHz.

Producent: MikroTik

229,65 zł z VAT 186,71 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

229,65 zł z VAT 186,71 zł netto

szt

MikroTik LHG 2 (RBLHG-2nD)

MikroTik LHG 2 (RBLHG-2nD)

Urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 18 dBi

Producent: MikroTik

229,65 zł z VAT 186,71 zł netto

szt

MikroTik LDF 5 ac (RBLDFG-5acD)

MikroTik LDF 5 ac (RBLDFG-5acD)

256 MB pamięci RAM, 5 GHz 802.11ac, Gigabitowy port Ethernet

Producent: MikroTik

229,65 zł z VAT 186,71 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 ac (RBDiscG-5acD)

229,65 zł z VAT 186,71 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

5x portów Ethernet z wyjściem PoE na 4 portach, USB, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

234,98 zł z VAT 191,04 zł netto

szt

MikroTik RB951Ui-2HnD

MikroTik RB951Ui-2HnD

Bezprzewodowy router/access point oparty na procesorze Atheros 600MHz. Praca w paśmie 2,4 GHz, 5x portów fast Ethernet, 1x port USB, moc nadawcza 1000 W (30 dBm), anteny 2x2 MIMO o zysku 2,5 dBi.

Producent: MikroTik

234,98 zł z VAT 191,04 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

234,98 zł z VAT 191,04 zł netto

szt

Scame obudowa zewnętrzna dla RouterBoard 800/600

Scame obudowa zewnętrzna dla RouterBoard 800/600

Aluminiowa obudowa zewnętrzna przystosowana do montażu platformy sprzętowej MikroTik RouterBoard 800/600.

Producent: MikroTik

236,16 zł z VAT 192,00 zł netto

szt

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Precyzyjny uchwyt przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit).

239,85 zł z VAT 195,00 zł netto

szt

RadioOS BIS ultraszybki bridge dla RouterBoard

RadioOS BIS ultraszybki bridge dla RouterBoard

RadioOS Bis to oprogramowanie służące do bezprzewodowej transmisji punkt-punkt przy użyciu dwóch torów radiowych 802.11a. Przeznaczone jest dla dedykowanych platform sprzętowych, np. RouterBoard RB433.

Producent: ASN

242,78 zł z VAT 197,38 zł netto

szt

MikroTik RouterBoard R11e-LTE (R11e-LTE)

MikroTik RouterBoard R11e-LTE (R11e-LTE)

Modem LTE mPCI-e, działa z Mikrotik

Producent: MikroTik

255,84 zł z VAT 291,28 zł 208,00 zł netto

szt

Licencja MikroTik Level 4 na karcie DOM (IDE+flash)

Licencja MikroTik Level 4 na karcie DOM (IDE+flash)

Duża trwałość i odporność na zakłócenia

Producent: MikroTik

260,76 zł z VAT 212,00 zł netto

szt