WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Produkty MikroTik

Asortyment naszego sklepu obejmuje głównie produkty niezbędne do tworzenia sieci internetowych w środowisku lokalnym lub sieci wewnętrznej w budynkach. Oferujemy zarówno urządzenia takie jak: szafa rack, switch zarządzalny TP-Link czy przełącznica światłowodowa, jak i akcesoria oraz okablowanie. Dostawcami artykułów są wyłącznie znani producenci, wśród których wyróżnia się łotewska marka MikroTik. SIA Mikrotīkls jest producentem sprzętu komputerowego z przeznaczeniem do budowy sieci przewodowych i bezprzewodowych. Dostarcza także oprogramowanie oraz urządzenia łączności radiowej. Jednym z popularnych i cenionych produktów tej marki jest router MikroTik, dostępny w wielu wariantach. W naszym asortymencie znajdziesz wiele urządzeń, akcesoriów i detali łotewskiego producenta. Aby ułatwić Ci zapoznanie się z nimi, zgromadziliśmy je w jednej kategorii.

Routery, switche, licencje MikroTik

Jeśli poszukujesz odpowiedniego routera do swojej sieci LAN, z pewnością znajdziesz go w tej kategorii. Oferujemy ponad 130 modeli zintegrowanych urządzeń marki MikroTik. Są one dostępne w rozmaitych konfiguracjach i przystosowane do standardowej obsługi 2.4 oraz 5.0 GHz. Polecamy m.in. RouterBoard hAP ac lite wspomagany przez pasywny zasilacz PoE lub klasyczne zasilanie 24V. Proponujemy też router MikroTik 2011UAS-RM, którego przeznaczeniem jest szafa rack. Poza routerami w ofercie mamy również platformy klienckie MikroTik, moduły radiowe, obudowy oraz zestawy klienckie CityBox wyposażone w zasilacz PoE. Bogatą grupę produktów stanowią także akcesoria takie jak: adapter PoE, USB, PCI, kabel transmisyjny, przetwornica napięcia i wiele innych. Zapraszamy również po koszulki z nadrukiem logo marki MikroTik oraz po licencje.

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

205,11 zł z VAT 166,76 zł netto

szt

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

QSFP+ 40Gbps na 4x 10Gbps SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

205,11 zł z VAT 166,76 zł netto

szt

MikroTik Groove 52 (RBGroove52HPn)

MikroTik Groove 52 (RBGroove52HPn)

Urządzeniem do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4 GHz lub 5 GHz.

Producent: MikroTik

210,24 zł z VAT 170,93 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

210,24 zł z VAT 170,93 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik LDF 5 ac (RBLDFG-5acD)

MikroTik LDF 5 ac (RBLDFG-5acD)

256 MB pamięci RAM, 5 GHz 802.11ac, Gigabitowy port Ethernet

Producent: MikroTik

210,24 zł z VAT 170,93 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

5x portów Ethernet z wyjściem PoE na 4 portach, USB, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

215,11 zł z VAT 174,89 zł netto

szt

MikroTik RB951Ui-2HnD

MikroTik RB951Ui-2HnD

Bezprzewodowy router/access point oparty na procesorze Atheros 600MHz. Praca w paśmie 2,4 GHz, 5x portów fast Ethernet, 1x port USB, moc nadawcza 1W (30 dBm), anteny 2x2 MIMO o zysku 2,5 dBi

Producent: MikroTik

215,11 zł z VAT 174,89 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

215,11 zł z VAT 174,89 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 ac (RBDiscG-5acD)

220,50 zł z VAT 179,27 zł netto

szt

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

230,76 zł z VAT 187,61 zł netto

szt

MikroTik LHG 2 (RBLHG-2nD)

MikroTik LHG 2 (RBLHG-2nD)

Urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 18 dBi

Producent: MikroTik

234,93 zł z VAT 191,00 zł netto

szt

Scame obudowa zewnętrzna dla RouterBoard 800/600

Scame obudowa zewnętrzna dla RouterBoard 800/600

Aluminiowa obudowa zewnętrzna przystosowana do montażu platformy sprzętowej MikroTik RouterBoard 800/600.

Producent: MikroTik

236,16 zł z VAT 192,00 zł netto

szt

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Precyzyjny uchwyt przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit).

239,85 zł z VAT 195,00 zł netto

szt

Licencja MikroTik Level 5 / P10 (AP/bridge)

241,24 zł z VAT 196,13 zł netto

szt

RadioOS BIS ultraszybki bridge dla RouterBoard

RadioOS BIS ultraszybki bridge dla RouterBoard

RadioOS Bis to oprogramowanie służące do bezprzewodowej transmisji punkt-punkt przy użyciu dwóch torów radiowych 802.11a. Przeznaczone jest dla dedykowanych platform sprzętowych, np. RouterBoard RB433.

Producent: ASN

242,78 zł z VAT 197,38 zł netto

szt

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

5x LAN, 64MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

246,14 zł z VAT 200,11 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

246,14 zł z VAT 200,11 zł netto

szt

MikroTik Cube Lite60 (RBCube-60ad)

MikroTik Cube Lite60 (RBCube-60ad)

Urządzenie klienckie lub punkt-punkt na odległość do 800m, 60GHz, standard 802.11ad

Producent: MikroTik

246,14 zł z VAT 200,11 zł netto

szt

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

250,03 zł z VAT 203,28 zł netto

szt