WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RouterBoard RB2011LS-IN, RB2011iLS-IN, 1x SFP, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

Producent: MikroTik

395,89 zł z VAT 321,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

RouterBoard 2011LS to pierwszy produkt firmy Mikrotik posiadający gniazdo na wkładki Gigabit SFP, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home). Urządzenie posiada również 5x Gigabit Ethernet oraz 5x Fast Ethernet. RB2011LS jest wyposażone w procesor nowej generacji Atheros MIPS 74K taktowany zegarem 600MHz. Dużą uniwersalność urządzenia gwarantuje oprogramowanie RouterOS Level4. Istnieje możliwość zastosowania RB2011LS w technologii PON (Passive Optical Network) - wkładka SFP musi wspierać PON. RB2011LS oferuje duże możliwości przy relatywnie niskich kosztach. 

Kupując RouterBoard RB2011LS IN otrzymujemy: RouterBoard 2011LS, obudowę wewnętrzną, zasilacz.  
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Atheros MIPS 74K 600 MHz
  • 64MB DDR SDRAM
  • 1x gniazdo na wkładki Gigabit SFP
  • 5x Gigabit Ethernet
  • 5x Fast Ethernet
  • Zasilanie poprzez PoE (Power over Ethernet) oraz złącze Jack
  • System MikroTik RouterOS, Level4

Pliki załączone do produktu

RB2011LS-IN_datasheet.pdf (Rozmiar: 1,40 MB) pobierz
Specyfikacja

Produkty Pokrewne/Powiązane

Mocowanie ścienne dla RB2011

32,25 zł z VAT 26,22 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

17,87 zł z VAT 14,53 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Półka do szafy 10", z otworami, 150 mm, szara

27,06 zł z VAT 22,00 zł netto

szt

RouterBoard RB911G-5HPacD

282,78 zł z VAT 229,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cloud Router Switch CRS105-5S-FB (FiberBox)

Cloud Router Switch CRS105-5S-FB (FiberBox)

W zestawie dołączony jest jeden moduł SFP S-RJ01 ze złączem RJ45

Producent: MikroTik

282,78 zł z VAT 229,90 zł netto

szt

RouterBoard RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

RouterBoard RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

426,74 zł z VAT 346,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator