WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tacka światłowodowa Tycon A (24)

30,50 zł z VAT 24,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

 Tacka światłowodowa A (24) jest przeznaczona do organizacji włókien. Tacka umożliwia organizację do 24 spawów. Tacki można instalować jedną na drugą. Sugerowana długość instalowanych osłonek spawów nie większa niż 45 mm.

Tacka światłowodowa do muf serii:
  • Mufa światłowodowa Tycon 400 B8 (96J Ax4)
  • Mufa światłowodowa Tycon 400 B4 (144J Ax6)
  • Mufa światłowodowa Tycon 400 B5 (216J Ax9)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Złączki przeznaczone na kable o średnicy żył 0,3-0,7mm

Producent: brak danych

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

TP-Link MC112CS

TP-Link MC112CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: TP-Link

113,44 zł z VAT 92,23 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

92,55 zł z VAT 75,24 zł netto

szt

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

16,74 zł z VAT 13,61 zł netto

szt

Tacka światłowodowa Tracom P3024 (24)

13,78 zł z VAT 11,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator