WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Core Router CCR1036-8G-2S+EM

Producent: MikroTik

4 726,43 zł z VAT 3 842,63 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard CCR1036-8G-2S+EM jest routerem klasy przemysłowej wyposażonym w 36-rdzeniow procesor taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 1GB pamięci NAND. Router posiada 8 portów LAN Gigabit Ethernet oraz 2 porty SFP+ (przepustowość do 10Gbps) będącymi stacjami pod wkładki światłowodowe. Każdy z portów jest podłączony bezpośrednio pod wyprowadzenia procesora. Zapewnia to maksymalną wydajność przy routingu (do 16Gbit/s). Urządzenie jest wyposażone w pre-instalowany system operacyjny Mikrotik RouterOS Level6. Urządzenie ma obudowę rack 1U 19".

Procesor obsługuje szyfrowanie IPsec, dzięki czemu można go używać również jako wysokiej wydajności bramy VPN w celu zapewnienia najlepszego szyfrowania między ważnymi lokalizacjami, bez poświęcania prędkości połączenia. Gniazdo M.2 pozwala zainstalować dysk SSD o dużej prędkości, do korzystania z lokalnej bazy użytkowników, pamięci proxy lub innych funkcji.

UWAGA: Nowa wersja CCR1036-8G-2S+EM różni się od poprzedniej portem USB typu A (zamiast microUSB), podwójnym redundantnym zasilaczem, serial portem RJ45 oraz posiada 8GB pamięci RAM (zamiast 16GB).

CCR1036-8G-2S+EM posiada 8GB pamięci RAM w odróżnieniu od modelu CCR1036-8G-2S, który ma 4GB pamięci RAM. 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Tilera TLR4-03680 1.2 GHz, 36 rdzeni
  • 8GB RAM (SODIMM)
  • 8 portów Gigabit Ethernet
  • 2 gniazda SFP+
  • Obudowa rack 19" 1U z wyświetlaczem LCD
  • Wysoka przepustowość do 16Gbit/s
  • Wysoka wydajność do 24 mp/s
Procesor
Tilera TLR4-03680 CPU (36 rdzieni, 1.2GHz każdy rdzeń)
Pamięć
8GB RAM
1GB NAND
Porty
8x 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
2x SFP+ 10Gps (mini-GBIC)
Rozszerzenia
1x USB typ A
1x PCIe x4
1x microSD
1 RJ45
Inne
RESET,
monitor prędkości wentylatora, beeper
Monitor napięcia, prądu i temperatury
Zasilanie
100 V - 240 V
Ilość zasilaczy AC
2
Wymiary
355 x 145 x 55 mm
Chłodzenie
Radiator + cooler
Temperatura pracy
20°C do +60°C
System operacyjny
MikroTik RouterOS v6 (64bit), Licencja Level 6
W zestawie
Router (rack 19" 1U), zasilacz, kabel zasilający ekran LCD, kabel USB

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

522,26 zł z VAT 424,60 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

208,90 zł z VAT 169,84 zł netto

szt

Zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

NOWOŚĆ!

Zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

Zasilacz DC do urządzeń Cloud Core Router w rewizji r2.

Producent: MikroTik

182,79 zł z VAT 148,61 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR940N

TP-Link TL-WR940N

Standard 802.11n, prędkości przesyłania danych do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

86,47 zł z VAT 70,30 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1m (niebieski)

2,68 zł z VAT 2,18 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

725,93 zł z VAT 590,19 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-PC

Cloud Core Router CCR1009-7G-1C-PC

Chłodzenie pasywne, 7x GE, 1x Combo, USB

Producent: MikroTik

1 561,55 zł z VAT 1 269,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator