WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Producent: MikroTik

793,89 zł z VAT 645,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard CRS125-24G-1S-2HND-IN to urządzenie z serii zarządzalnych przełączników. Jest to w pełni funkcjonalny switch warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 24 porty Gigabit Ethernet, jedno gniazdo na wkładkę SFP oraz wbudowany moduł sieci bezprzewodowej 2.4 GHz 802.11b/g/n (zintegrowane anteny o zysku 4dbi), który może pracować z mocą do 30dBm. To oznacza, że urządzenie może pracować jako AP, router z dowolna liczbą portów i jako zarządzalny Switch. Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4. Urządzeniem można zarządzać przez GUI (przez www) oraz CLI (Telnet, SSH). 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Qualcomm Atheros AR9344 600MHz
  • 24x portów Gigabit Ethernet
  • 1x gniazdo na wkładkę SFP
  • Wbudowany moduł radiowy 2.4GHz 802.11b/g/n
  • Ekran dotykowy LCD
  • Port mini USB dla modemu 3G
  • System operacyjny RouterOS Level 5
Procesor
Qualcomm Atheros AR9344 600 MHz
Pamięć
128MB RAM, 128MB NAND
Porty
24x gigabitowe porty 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
1x gniazdo SFP
Wireless
Wbudowany moduł radiowy 2.4GHz 802.11b/g/n,
2x anteny o zysku 4dbi i mocy do 30dBm
Rozszerzenia
1x microUSB (opcjonalnie dla modemu 3G) 
1x port szeregowy (RJ45)
Inne
RESET, monitor prędkości wentylatora, ekran dotykowy LCD Monitor napięcia, prądu i temperatury,
Zasilanie
Wbudowany zasilacz 110/220V (gniazdo IEC C14),
kabel w komplecie
Wymiary
285 x 145 x 45 mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
W zestawie
Router, kabel zasilający (zasilacz wbudowany), kabel USB

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,17 zł z VAT 13,96 zł netto

szt

Taśma izolacyjna 25m

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (zółty)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

TP-Link Archer C20

TP-Link Archer C20

Dwupasmowy router bezprzewodowy AC750 w standardzie 802.11ac

Producent: TP-Link

111,93 zł z VAT 91,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Switch PoE 8-portowy 24V/48V Gigabitowy

Switch PoE 8-portowy 24V/48V Gigabitowy

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet z 7 portami PoE

Producent: ZhangQing

340,10 zł z VAT 276,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-3120-24TC/SI

D-Link DGS-3120-24TC/SI

Zarządzalny, stakowalny, gigabitowy 24-portowy przełącznik, wyposażony w 20 gigabitowych portów Ethernet i 4 gigabitowe porty SFP Combo.

Producent: D-Link

2 135,92 zł z VAT 1 736,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator