WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Cloud Router Switch CRS125-24G-1S-2HnD-IN

Producent: MikroTik

792,50 zł z VAT 644,31 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard CRS125-24G-1S-2HND-IN to urządzenie z serii zarządzalnych przełączników. Jest to w pełni funkcjonalny switch warstwy 3 zarządzany przez system RouterOS level 5. Porty mogą zostać usunięte z konfiguracji przełącznika i wykorzystywane do routingu. Urządzenie zostało wyposażone w 24 porty Gigabit Ethernet, jedno gniazdo na wkładkę SFP oraz wbudowany moduł sieci bezprzewodowej 2.4 GHz 802.11b/g/n (zintegrowane anteny o zysku 4dbi), który może pracować z mocą do 30dBm. To oznacza, że urządzenie może pracować jako AP, router z dowolna liczbą portów i jako zarządzalny Switch. Wszystkie porty Ethernet są w pełni niezależne i obsługują 802.1Q - VLAN, oraz zaawansowane protokoły routingu warstwy 3 takie jak RIPv2, OSPF i BGP4. Urządzeniem można zarządzać przez GUI (przez www) oraz CLI (Telnet, SSH). 
 
Najważniejsze cechy:
  • Procesor Qualcomm Atheros AR9344 600MHz
  • 24x portów Gigabit Ethernet
  • 1x gniazdo na wkładkę SFP
  • Wbudowany moduł radiowy 2.4GHz 802.11b/g/n
  • Ekran dotykowy LCD
  • Port mini USB dla modemu 3G
  • System operacyjny RouterOS Level 5
Procesor
Qualcomm Atheros AR9344 600 MHz
Pamięć
128MB RAM, 128MB NAND
Porty
24x gigabitowe porty 10/100/1000 Mbit/s Ethernet z Auto-MDI/X
1x gniazdo SFP
Wireless
Wbudowany moduł radiowy 2.4GHz 802.11b/g/n,
2x anteny o zysku 4dbi i mocy do 30dBm
Rozszerzenia
1x microUSB (opcjonalnie dla modemu 3G) 
1x port szeregowy (RJ45)
Inne
RESET, monitor prędkości wentylatora, ekran dotykowy LCD Monitor napięcia, prądu i temperatury,
Zasilanie
Wbudowany zasilacz 110/220V (gniazdo IEC C14),
kabel w komplecie
Wymiary
285 x 145 x 45 mm
System operacyjny
MikroTik RouterOS, Licencja Level 5
W zestawie
Router, kabel zasilający (zasilacz wbudowany), kabel USB

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Antena dla AP 9 dBi

Antena dla AP 9 dBi

Antena dookólna 9 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją pionową zakończona złączem RP-SMA/m

22,83 zł z VAT 18,56 zł netto

szt

Ubiquiti (AM-5G19-120) Airmax Dual Sector 5GHz 120° 19 dBi

554,24 zł z VAT 450,60 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 12x SC Duplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 12 x SC Duplex jest przeznaczona do montażu w 19-calowej stojącej lub wiszącej szafie teleinformatycznej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

124,24 zł z VAT 101,01 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS

Listwa zasilająca z 9 gniazdami z wyłącznikiem przeznaczona do montażu w szafach 19" i wtykiem UPS

Producent: brak danych

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (ES-48-500W) EdgeSwitch 48, 500W

3 204,99 zł z VAT 2 605,68 zł netto

szt

TP-Link TL-SF1016D

TP-Link TL-SF1016D

Niezarządzalny 16-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

97,42 zł z VAT 79,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator