WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 3m

Producent: Opto

5,95 zł z VAT 4,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 1m

4,77 zł z VAT 3,88 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 3m G657A2

6,47 zł z VAT 5,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator