WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Wspornik słupowy oczkowy

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wspornik słupowy I-T1500.ES-AL wykonany ze stopów aluminium, możliwość zamocowania dwoma taśmami stalowymi 20mm lub jedną śrubą.

Produkty z tej samej kategorii

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

140,08 zł z VAT 113,89 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC simplex

0,71 zł z VAT 0,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator