WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Karabińczyk I-K08 8x80 mm

1,76 zł z VAT 1,43 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Karabińczyk I-K08 z uchylną sprężyną do zamykania blokady. W przemyśle telekomunikacyjnym i energetycznym stosowane są przede wszystkim do budowy sieci napowietrznych, gdzie niezbędne jest łączenie dwóch elementów zawiesi zamkniętych, np. wspornika słupowego oczkowego z uchwytem odciągowym lub przelotowym bez możliwości jego rozpięcia. Ze względu na swoją budowę, trwałość oraz wykonania zapewniającego odporność na ciężkie warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, można je stosować w wielu branżach i przemysłach.

Karabińczyki wykorzystuje się m.in. jako element łączny do lin włókienniczych, stalowych i łańcuchów. Stosowane są głównie w przemyśle budowniczym, żeglarstwie i sportach wspinaczkowych.
 
Najważniejsze cechy:
  • zwarta i kompaktowa budowa
  • wykonane ze stali C15, ocynkowanej elektrolitycznie wysokiej jakości i odporności mechanicznej oraz warunki atmosferyczne, odporne na UV
  • wytrzymałość mechaniczna: 2,3kN
  • beznarzędziowy montaż zapewnia szybką i sprawną instalację
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

77,55 zł z VAT 63,05 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

25,19 zł z VAT 20,48 zł netto

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

92,08 zł z VAT 74,86 zł netto

szt

Karabińczyk I-K07 7x70 mm

1,62 zł z VAT 1,32 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Hak słupowy M12 230mm

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

209,79 zł z VAT 170,56 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator