WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

Producent: UPLink

72,91 zł z VAT 59,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

UPLink EPON ONU EP101Z to terminal wyposażony w port SC/PC i jeden gigabitowy port Ethernet. Urządzenie może pracować w trybie bridge, router, wspiera również PPPOE i NAT. Port EPON jest zgodny ze standardem 1000BASE-PX20 i może osiągnąć przepustowość na poziomie 1,25 Gb/s zarówno przy wysyłaniu, jak i odbieraniu danych. Maksymalna odległość transmisji wynosi 20 km. Zastosowanie gigabitowe portu Ethernet pozwala na pełne wykorzystanie możliwości stwarzanych przez połączenie światłowodowe.

Oferowany produkt przeznaczony jest przede wszystkim do użytku w domach i małych biurach. Dzięki pełnemu wsparciu trybu bridge abonent w razie potrzeby może podłączyć własny router. Terminal dzięki zastosowaniu IEEE 802.3 QAM może być zdalnie zarządzany z poziomu OLT. W ten sposób można także upgrade'ować software urządzenia. 

EP100Z posiada kontrolę przepustowości, szyfrowanie danych, jest także zabezpieczony przed burzami broadcastowymi. Dodatkowymi zaletami dla abonenta będą niewielkie rozmiary urządzenia, a także niski pobór mocy wynoszący maksymalnie 2,3 W.

Najważniejsze cechy:

  • port EPON SC/PC, przepustowość 1,25 Gb/s (uplink i downlink);
  • gigabitowy port Ethernet;
  • zasięg transmisji światłowodowej do 20 km;
  • funkcjonalność routera i bridge'a;
  • PPPOE i NAT;
  • możliwość zdalnego zarządzania z poziomu OLT (również przez SNMP i Telnet);
  • zdalny upgrade software'u.
EP100Z
 
Interfejsy
 
PON
Port EPON SC/PC
Standard 1000BASE-PX20
Symetryczne wysyłanie / odbieranie danych 1,25 Gb/s
Włókno jednomodowe
Split ratio: 1:64
Odległość transmisji: do 20 km
Ethernet
Gigabitowy port 10/100/1000M
Automatyczna negocjacja
Tryb pełnego / pół dupleksu
Złącze RJ45
Automatyczne krosowanie MDI/MDIX
Odległość: 100 m
Zasilanie
12 V DC
W zestawie zewnętrzny zasilacz 12 V, 0.5 A AC/DC
Wydajność
 
Transmisja optyczna (PON)
 
Długość fali
Tx 1310 nm
Rx 1490 nm
Moc optyczna Tx
-1 - 4 dBm
Czułość Rx
-27 dBm
Saturacja mocy optycznej
-3 dBm
Rodzaj złącza
SC/PC
Włókno światłowodowe
9/125 Singlemode
Transmisja danych przez Ethernet
 
Przepustowość
Downstream: 950 Mb/s
Upstream: 930 Mb/s
Strata pakietów
< 1*10E-12
Opóźnienie
< 1,5 ms
Zarządzanie
 
Sposób zarządzania
Z poziomu OLT - IEEE 802.3 QAM
Zdalne zarządzanie przez SNMP i Telnet
Lokalne zarządzanie
Funkcje zarządzania
Monitorowanie statusu
Konfiguracja
Alarm
Logi

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Gniazdo RJ45 SMT ekranowane - NanoStation M5

Gniazdo RJ45 SMT ekranowane - NanoStation M5

Element stosowany w urządzeniach NanoStation M5 firmy Ubiquiti.

7,61 zł z VAT 6,19 zł netto

szt

Netis WF2419i

Netis WF2419i

Wersja bez odkręcanych anten

Producent: Netis

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

szt

Netis WF2780 AC1200

Netis WF2780 AC1200

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz, gigabitowe porty

Producent: Netis

147,60 zł z VAT 120,00 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

szt

Zasilacz buforowy na szynę DIN 27,6 VDC DRC-100B

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ZTE F643 GPON ONU 1GE+1GPON

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei Siłownia ETP4830-A1 48V 30A Embedded Power Supply

Huawei Siłownia ETP4830-A1 48V 30A Embedded Power Supply

Siłownia telekomunikacyjna ETP4830-A1 firmy Huawei, wyposażona w dwa prostowniki R4815N (48 V / 15 A).

Producent: Huawei

2 710,92 zł z VAT 2 204,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator