WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 4x9/125 ITU-T G.657A2 (SPAN 80m) - 1000m BOX

Producent: Optix

980,47 zł z VAT 797,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

OPTIX kabel AirFlow S-QOTKSdD to uniwersalne (zewnetrzno-wewnętrzne), okrągłe samonośne kable do zastosowania w systemach FTTx, wzmacniane włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych), lekka konstrukcja o małej średnicy 3mm, duża giętkość i odporność na przeciąganie, płaszcz PU, powłoka odporna na UV, całkowicie dielektryczne, siła naciąg instalacyjna: 800N, zakres temperaturowy od -20…+60 [°C] - odpowiednik: S-QOTKSdD. Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla. Użyte włókna G.657A2 dodatkowo umożliwiają zredukowanie promienia gięcia (nawet do 7,5mm). Kable są przeznaczone do instalacji napowietrznych na przęsłach 80-100m oraz w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie) i mechanicznymi (zaciąganie).

Kabel nawinięty na wygodnych w obsłudze obrotowych szpulach po 1000 metrów, pakowany w kartonach.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 2m (czarny)

3,10 zł z VAT 2,52 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.5e 3m (niebieski)

3,39 zł z VAT 2,76 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link T1700G-28TQ

TP-Link T1700G-28TQ

Gigabitowy, stackowalny przełącznik smart L2+ JetStream, 24 porty GB i 4 sloty SFP/SFP+ 10G

Producent: TP-Link

1 105,77 zł z VAT 899,00 zł netto

szt

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti PowerBeam 5AC Gen2 (PBE-5AC-Gen2)

Praca w paśmie 5 GHz, standard AC, przepustowość 450Mb/s, zasięg 25km, 1x port Gigabit Ethernet, zintegrowana antena o średnicy 40 cm i zysku 25 dBi

Producent: Ubiquiti Networks

501,67 zł z VAT 407,86 zł netto

szt

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

261,72 zł z VAT 212,78 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód ZTT 1J microADSS G.657A2, śr. 3 mm, czarny TPU (1 km)

NOWOŚĆ!

Światłowód ZTT 1J microADSS G.657A2, śr. 3 mm, czarny TPU (1 km)

Światłowód 1J microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 60m

Producent: ZTT

697,41 zł z VAT 567,00 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, płaski, G.652D, span 60m

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, płaski, G.652D, span 60m

Światłowód samonośny płaski z tubą ochronną, SPAN do 60m.

Producent: FiberHome

1,71 zł z VAT 1,39 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator