WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei MA5683T GPON OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+)

Producent: Huawei

17 583,59 zł z VAT 14 295,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 38,01 zł

Dostępność: Dostępny

Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Jest to kompletny zestaw wyposażony w redudantne zasilanie 2x48V, dwie płyty uplinkowe 2x1 GE. dwie płyty kontrolne oraz 8-portową płytę GPON obsadzoną wkładkami C+.

W zestawie:
  • 1x HUAWEI-H807GPBH (płyta GPON, 8 portów);
  • 2x HUAWEI-H80-PRTE (płyta zasilająca, 48 V DC);
  • 2x HUAWEI-H80D00SCUN02 (płyta kontrolna);
  • 2x HUAWEI-H801GICF (płyta uplinkowa 2x GE);
  • 1x HUAWEI-MA5683T (kompletne urządzenie);
  • 8x HUAWEI-SSX1T1LTD (wkładki GPON OLT C+).

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink ONU 1GE Venus (GPON)

ExtraLink ONU 1GE Venus (GPON)

Chipset Mediatec

Producent: XDK

157,98 zł z VAT 128,44 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: brak danych

42,53 zł z VAT 34,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator