WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei MA5683T GPON OLT 2xPRTE, 2xSCUN, 2xGICF, 1x GPBD (8x C+)

Producent: Huawei

17 676,13 zł z VAT 14 370,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 38,01 zł

Dostępność: Dostępny

Możliwa dowolna konfiguracja OLT. W celu wyceny prosimy o kontakt.

Jest to kompletny zestaw wyposażony w redudantne zasilanie 2x48V, dwie płyty uplinkowe 2x1 GE, dwie płyty kontrolne oraz 8-portową płytę GPON obsadzoną wkładkami C+.

W zestawie:
  • 1x HUAWEI-H807GPBH (płyta GPON, 8 portów);
  • 2x HUAWEI-H80-PRTE (płyta zasilająca, 48 V DC);
  • 2x HUAWEI-H80D00SCUN02 (płyta kontrolna);
  • 2x HUAWEI-H801GICF (płyta uplinkowa 2x GE);
  • 1x HUAWEI-MA5683T (kompletne urządzenie);
  • 8x HUAWEI-SSX1T1LTD (wkładki GPON OLT C+).

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONT EG8141A5 (GPON/EPON)

Huawei ONT EG8141A5 (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz

Producent: Huawei

134,07 zł z VAT 109,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UF-LOCO-5) UFiber LOCO, GPON CPE 5-pack

Ubiquiti (UF-LOCO-5) UFiber LOCO, GPON CPE 5-pack

Zestaw złożony z 5 urządzeń UFiber Loco (UF-LOCO). Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

922,09 zł z VAT 749,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator