WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 2m

Producent: Opto

6,41 zł z VAT 5,21 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, MM, Loose Tube (Easy Strip) 1m

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 2m

5,38 zł z VAT 4,37 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,63 zł z VAT 4,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator