WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS105-5S-FB (FiberBox)

Producent: MikroTik

312,54 zł z VAT 254,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS105-5S-FB (FiberBox) to switch wyposażony w 5 slotów SFP, mający obudowę przystosowaną do wykorzystania na zewnątrz budynków. Przełącznik posiada procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz i 128 MB pamięci RAM. W zestawie znajdują się akcesoria umożliwiające montaż na słupie. FiberBox doskonale nadaje się do zastosowania przy bazach, do których trzeba doprowadzić kabel o długości przekraczającej możliwości zwykłej skrętki.

W zestawie dołączony jest jeden moduł SFP S-RJ01 ze złączem RJ45!

FiberBox posiada system RouterOS z licencją Level 5. Zasilany jest poprzez wtyk DC (zakres napięcia 10 - 28 V), w zestawie dołączono zasilacz 24 V, 0.8 A.

Najważniejsze cechy:
  • 5 slotów SFP
  • obudowa przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków
  • w zestawie jeden moduł S-RJ01 (SFP ze złączem RJ45)
  • procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz
  • 128 MB pamięci RAM
  • RouterOS z licencją level 5
CRS105-5S-FB
 
Procesor
QCA8511
Taktowanie
400 MHz
Pamięć RAM
128 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
SFP
5x 1.25G SFP
1x S-RJ01 RJ45 w zestawie
Maksymalny pobór mocy
11 W
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 70 st. C
Wymiary
125 x 178 x 48 mm
Diody LED
9 diod LED
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 5

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Akumulator MWS 7,2-12

Akumulator MWS 7,2-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

TP-Link TL-SG108E

TP-Link TL-SG108E

Inteligentny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

114,39 zł z VAT 93,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,54 zł z VAT 37,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik LHG XL 5 ac (RBLHGG-5acD-XL)

MikroTik LHG XL 5 ac (RBLHGG-5acD-XL)

Zintegrowana antena w standardzie 802.11ac z gigabitowym portem ethernet, dual chain Long Range, zysk 27dBi, 5GHz klient/punkt-punkt

Producent: MikroTik

400,62 zł z VAT 325,71 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cisco SG250-26P

NOWOŚĆ!

Cisco SG250-26P

Smart Switch PoE+ z 24x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo

Producent: Cisco

1 699,93 zł z VAT 1 382,06 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tenda TEF1105P-4-63W

Tenda TEF1105P-4-63W

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet z 4 portami PoE

Producent: Tenda

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator