WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS105-5S-FB (FiberBox)

Producent: MikroTik

280,55 zł z VAT 228,09 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS105-5S-FB (FiberBox) to switch wyposażony w 5 slotów SFP, mający obudowę przystosowaną do wykorzystania na zewnątrz budynków. Przełącznik posiada procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz i 128 MB pamięci RAM. W zestawie znajdują się akcesoria umożliwiające montaż na słupie. FiberBox doskonale nadaje się do zastosowania przy bazach, do których trzeba doprowadzić kabel o długości przekraczającej możliwości zwykłej skrętki.

W zestawie dołączony jest jeden moduł SFP S-RJ01 ze złączem RJ45!

FiberBox posiada system RouterOS z licencją Level 5. Zasilany jest poprzez wtyk DC (zakres napięcia 10 - 28 V), w zestawie dołączono zasilacz 24 V, 0.8 A.

Najważniejsze cechy:
  • 5 slotów SFP
  • obudowa przystosowana do wykorzystania na zewnątrz budynków
  • w zestawie jeden moduł S-RJ01 (SFP ze złączem RJ45)
  • procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz
  • 128 MB pamięci RAM
  • RouterOS z licencją level 5
CRS105-5S-FB
 
Procesor
QCA8511
Taktowanie
400 MHz
Pamięć RAM
128 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
SFP
5x 1.25G SFP
1x S-RJ01 RJ45 w zestawie
Maksymalny pobór mocy
11 W
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 70 st. C
Wymiary
125 x 178 x 48 mm
Diody LED
9 diod LED
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 5

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

41,78 zł z VAT 33,97 zł netto

szt

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

5 gigabitowych portów Ethernet, SFP, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

357,06 zł z VAT 290,29 zł netto

szt

Uchwyt nasłupowy I-Y01

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

szt

MikroTik LHG XL 5 ac (RBLHGG-5acD-XL)

MikroTik LHG XL 5 ac (RBLHGG-5acD-XL)

Zintegrowana antena w standardzie 802.11ac z gigabitowym portem ethernet, dual chain Long Range, zysk 27dBi, 5GHz klient/punkt-punkt

Producent: MikroTik

369,00 zł z VAT 300,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cisco SF350-48P

NOWOŚĆ!

Cisco SF350-48P

Zarządzalny Small Business Switch z 48x portami Fast Ethernet PoE+, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 382 W

Producent: Cisco

2 602,50 zł z VAT 2 115,85 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Netgear GS116

Netgear GS116

Niezarządzalny 16-portowy switch Gigabit Ethernet w metalowej obudowie

Producent: Netgear

391,02 zł z VAT 317,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator