WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kasetka PLC 1x16

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Kasetka PLC 1x16, w której można zamontować splitter PLC. Montaż jest bardzo prosty - splitter umieszczany jest wewnątrz kasetki, końcówki z adapterami wkładane są w odpowiednie miejsca z przodu.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

25,79 zł z VAT 20,97 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

27,20 zł z VAT 22,11 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

34,01 zł z VAT 27,65 zł netto

szt

Kasetka PLC 1x8

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

MikroTik wAP 60Gx3 AP (RBwAPG-60ad-SA)

MikroTik wAP 60Gx3 AP (RBwAPG-60ad-SA)

Punkt dostępowy, licencja L4, szerokość wiązki głównej 180°. Zaprojektowana do połączeń wielopunktowych.

Producent: MikroTik

761,68 zł z VAT 619,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 12x SC Simplex, 1U (1xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 12 x SC Simplex jest przeznaczona do montażu w 19-calowej stojącej lub wiszącej szafie teleinformatycznej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

97,17 zł z VAT 133,16 zł 79,00 zł netto

szt

Przełącznica naścienna światłowodowa Tracom FOB-C-12S (P4112 v.2)

Przełącznica FOB-C2-12S umożliwia organizację do 12 (1x12) włókien optycznych. Pozwala na wprowadzenie dwóch kabli światłowodowych.

Producent: Tracom

78,42 zł z VAT 63,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator