WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kasetka PLC 1x16

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Kasetka PLC 1x16, w której można zamontować splitter PLC. Montaż jest bardzo prosty - splitter umieszczany jest wewnątrz kasetki, końcówki z adapterami wkładane są w odpowiednie miejsca z przodu.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

32,62 zł z VAT 26,52 zł netto

szt

Puszka odgałęźna 4 portowa

12,18 zł z VAT 9,90 zł netto

szt

Przełącznica naścienna światłowodowa SXOB-SC-SX-16

122,75 zł z VAT 99,80 zł netto

szt

MikroTik wAP 60Gx3 AP (RBwAPG-60ad-SA)

MikroTik wAP 60Gx3 AP (RBwAPG-60ad-SA)

Punkt dostępowy, licencja L4, szerokość wiązki głównej 180°. Zaprojektowana do połączeń wielopunktowych.

Producent: MikroTik

726,88 zł z VAT 590,96 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 2J DAC, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Światłowód FiberHome 2J DAC, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: FiberHome

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/APC Duplex, wysuwana, wyposażona

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC/APC Duplex, wysuwana, wyposażona

Zestaw z kompletnym wyposażeniem umożliwiającym wykonanie zakończenia dla 48 włókien w standardzie SC/APC

365,31 zł z VAT 297,00 zł netto

szt

Przełącznica naścienna światłowodowa Tracom FOB-C-12S (P4112 v.2)

Przełącznica FOB-C2-12S umożliwia organizację do 12 (1x12) włókien optycznych. Pozwala na wprowadzenie dwóch kabli światłowodowych.

Producent: Tracom

75,21 zł z VAT 61,15 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator