WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kasetka PLC 1x16

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Kasetka PLC 1x16, w której można zamontować splitter PLC. Montaż jest bardzo prosty - splitter umieszczany jest wewnątrz kasetki, końcówki z adapterami wkładane są w odpowiednie miejsca z przodu.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

31,39 zł z VAT 25,52 zł netto

szt

Kasetka PLC 1x8

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-NANO) UFiber Nano G, GPON CPE

346,44 zł z VAT 281,66 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-01F

10,01 zł z VAT 8,14 zł netto

szt

Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 25szt

Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 25szt

Nadają się do złącz: SC, FC, ST, E2000

16,14 zł z VAT 13,12 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Modułowa przełącznica światłowodowa 19" 1x12

197,66 zł z VAT 160,70 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

84,75 zł z VAT 68,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator