WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa pozioma 24F (2x12), 2 wejścia, 2 wyjścia

80,52 zł z VAT 65,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa światłowodowa pozioma 2in 2out 24F (2x12) służy do trwałego łączenia odcinków kabla światłowodowego w instalacji poziomej. Posiada 2 wejścia i 2 wyjścia, można w niej umieścić 24 spawów. Chroni elementy znajdujące się wewnątrz przed uszkodzeniami. Dzięki dwóm uszczelkom mufa jest hermetyczna i zapewnia odporność na wilgoć.

Wymiary (głębokość × szerokość × wysokość): 60 × 320 × 120 mm.

Najważniejsze cechy:
  • 2 wejścia,
  • 2 wyjścia,
  • pojemność do 24 spawów,
  • instalacja w pozycji poziomej.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard RB411/RB911 - obudowa wewnętrzna (CA411-711)

RouterBoard RB411/RB911 - obudowa wewnętrzna (CA411-711)

Aluminiowa obudowa wewnętrzna, w kolorze czarnym do płyt RouterBoard MikroTika z serii RBM11G, RB411, RB911, RB912 oraz RB922.

Producent: MikroTik

55,68 zł z VAT 45,27 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 7m (szary)

Patchcord STP kat.6 7m (szary)

Patchcord ekranowany

11,73 zł z VAT 9,54 zł netto

szt

Puszka odgałęźna 4 portowa

12,78 zł z VAT 10,39 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

44,78 zł z VAT 36,41 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5112 (12/24)

9,85 zł z VAT 8,01 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa Tycon 400 B4 (144J: Ax6 lub Bx6)

Mufa światłowodowa Tycon 400 B4 (144J: Ax6 lub Bx6)

Seria pionowych muf Tycon wyposażona jest w pełni hermetyczne, termozgrzewalne porty wlotu/wylotu.

254,61 zł z VAT 207,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tycon 400 B5 (216J: Ax9)

Mufa światłowodowa Tycon 400 B5 (216J: Ax9)

Seria pionowych muf Tycon wyposażona jest w pełni hermetyczne, termozgrzewalne porty wlotu/wylotu.

530,86 zł z VAT 431,59 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator