WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1610nm, 10KM, DDM (S+C61DLC10D)

Producent: MikroTik

729,14 zł z VAT 592,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Na zamówienie

Moduł SFP+ przeznaczony do transmisji w technologii CWDM na długościach fali 1610 nm, z dedykacją dla linii optycznych nie przekraczających 10km.
 
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC SM DDM
Długość fali
1610 nm
CWDM (Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Tak
Zasięg portu
10 km

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC, 20km, TX1311, DDM

10000Base-LX (1311nm), SM LC, 20km, CWDM

Producent: Option

785,23 zł z VAT 638,40 zł netto

szt

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1570nm, 10KM, DDM (S+C57DLC10D)

729,14 zł z VAT 592,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator