WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:8 SC/UPC kasetkowy (casette)

39,48 zł z VAT 32,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Splitter PLC to element pasywny toru światłowodowego, służący do rozdzielenia sygnału optycznego, doprowadzając go do wielu punktów jednocześnie.

Splitter posiada złącza SC/UPC oraz split 1x8. Zamknięty jest w niewielkiej obudowie kasetkowej.
 
Posiadamy również modele ze splitem: 1x2, 1x4 oraz 1x16.

Spliter PLC 1x8
 
Typ włókna
G.657 A1
Pasmo pracy
1260 - 1650 nm
Złącze
SC / UPC
Tłumienność
maks. 10,5 dB
PDL
maks. 0,3 dB
Wpływ długości fali
≤ 0,8 dB
Reflektancja
≥ 50 dB
Kierunkowość
≥ 55 dB
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 85 °C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Akumulator MWL 12-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-12Ah o wym. 151 x 98 x 102 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

31,98 zł z VAT 26,00 zł netto

szt

Gniazdo DC 5,5/2,1 z szybkozłączem

3,08 zł z VAT 2,50 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

praca w paśmie 5 GHz, dwie wbudowane anteny dookólne o zysku 7,5 dBi, 2x2 MIMO, standard 802.11a/n/ac, 31 dBm, 5 gigabitowych portów Ethernet, port USB, PoE output

Producent: MikroTik

461,51 zł z VAT 375,21 zł netto

szt

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy PMU-27V155WCCA 27.6V

Zasilacz buforowy Delta 27.6V.

Producent: Delta Electronics

141,45 zł z VAT 115,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

52,21 zł z VAT 42,45 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 SC/APC kasetkowy (casette)

86,08 zł z VAT 69,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator