WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

Producent: Huawei

89,79 zł z VAT 73,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Huawei EchoLife HG8010H to terminal ONT pracujący w technologii GPON przeznaczony do zastosowania wewnątrz budynków, w sieciach światłowodowych typu FTTH. Wyposażony jest w gigabitowy port Ethernet oraz złącze GPON ze złączem SC/UPC, dzięki którym można wykorzystać pełny potencjał sieci światłowodowej. Umożliwia komfortowe przeglądanie i korzystanie z internetu, dobrej jakości rozmowy VoIP oraz oglądanie filmów w rozdzielczości HD. 

Jego niewielkie wymiary przy zachowaniu wysokiej wydajności sprawiają, że jest doskonałym urządzeniem klienckim.

UWAGA: Urządzenie jest kompatybilne również z EPONem.

Najważniejsze cechy:
  • do stosowania w sieciach FTTx GPON
  • 1x RJ-45 Gigabit Ethernet
  • port GPON class B+
  • 1x złącze SC/UPC
  • Plug-and-play
  • zdalne zarządzanie z poziomu OLT, konfiguracja i diagnostyka
HG8010H
 
Interfejs sieciowy
GPON (SC/UPC)
Interfejs użytkownika
Gigabitowy port Ethernet
Diody LED
POWER / PON / LOS / LAN
Zasilanie
11 - 14 V DC, 0.5 A
Wejście zasilacza
100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz
Średni pobór mocy
3 W
Maksymalny pobór mocy
3,5 W
Wymiary
82 x 90 x 27 mm
Waga
500 g
Dopuszczalna temperatura pracy
Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
5%-95% RH niekondensująca
Port GPON
Class B+ Czułość odbioru: -27 dBm Długość fali: 1310 nm upstream, 1490 nm downstream Wavelength blocking filter (WBF) Flexible mapping pomiędzy portami GEM i TCONT Uwierzytelnianie przy pomocy SN lub hasła, G.984.3 Dwukierunkowe FEC SR-DBA i NSR-DBA
Port Ethernet
Tagi VLAN oparte o port Transparentna transmisja 1:1 VLAN, N:1 VLAN i VLAN QinQ VLAN MAC address learning Transparentna transmisja pakietów IPv6 w warstwie Layer2
Funkcja QoS
Limit przepustowości na port Priorytetowanie 802.1p SP / WRR / SP+WW Limit pakietów broadcast Flow mapping oparty o VLAN ID, port ID lub 802.1p
Multicast
IGMP v2 / v3 snooping MLD v1 / v2 snooping Fast leave VLAN tag translation, transparentna transmisja, usuwanie pakietów multicast w downstreamie Limit pakietów protokołu IGMP / MLD
Zarządzanie
Wiadomości OMCI Aktywna / pasywna funkcja ONT rogue detection PPPoE / DHCP imulation testing OMCI / Web UI Backup i rollback oprogramowania 802.1ag Ethernet OAM Pomiary i diagnostyka połączenia optycznego Sprawdzanie pętli loopback
Zabezpieczenia
Filtrowanie adresów MAC
Oszczędność energii
Energooszczędne diody Redukcja zużycia mocy przez niewykorzystywane komponenty COCV4

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 3.6mm x 30cm

Opaska zaciskowa biała 3.6mm x 30cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

16,85 zł z VAT 13,70 zł netto

szt

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

MikroTik hAP Lite (RB941-2nD)

4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

104,09 zł z VAT 84,63 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m

Producent: Solarix

472,20 zł z VAT 383,90 zł netto

szt

Tenda S108

Tenda S108

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Tenda

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Tenda A15

Tenda A15

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AC750.

Producent: Tenda

115,57 zł z VAT 93,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei SA1456C (GPON) 4xGE, POTS, 2xUSB, 1xSD

257,07 zł z VAT 209,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONU HS8145V (GPON)

Huawei ONU HS8145V (GPON)

4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny POTS (RJ11), 1x port USB, transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie.

Producent: Huawei

256,47 zł z VAT 208,51 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator