WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowód FiberHome 12J ADSS, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 80m

Producent: FiberHome

1,75 zł z VAT 1,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

FiberHome F-ADSS-UT.12J-2 to kabel światłowodowy o jednotubowej konstrukcji przeznaczony do instalacji napowietrznych na przęsłach do 80 metrów.

Przewód jest wzmocniony włóknami aramidowymi oraz dwoma prętami FPR (Fiber Reinforced Polymer) o średnicy 0.6 mm zatopionymi w warstwie zewnętrznej. W kablu zastosowane są jednomodowe włókna typu G.652D charakteryzujące się obniżonym "pikiem wodnym" (Zero Water Peak). Włókna znajdują się w centralnej tubie wypełnionej żelem hydrofobowym zabezpieczającym je przed wilgocią i wibracjami.

Zewnętrzna powłoka światłowodu jest wykonana z polietylenu HDPE, w kolorze czarnym, o dużej gęstości, odpornego na promieniowanie UV oraz niskie i wysokie temperatury (od - 30°C do 70°C). Średnica zewnętrzna przewodu wynosi 5.2 mm, a maksymalne naprężenie instalacyjne to 1.25 kN.

Aby ułatwić zdjęcie powłoki zewnętrznej zastosowany został jeden ripcord. Przewód F-ADSS-UT.12J-2 stosuje się głównie w sieciach napowietrznych jak i również w kanalizacji teletechnicznej.

F-ADSS-UT.12J-2
 
Rodzaj światłowodu
jednomodowy
Typ włókien
G.652D
Liczba włókien w tubie
12
Ilość tub
1
Średnica tuby
2 mm
Średnica zewnętrzna
5.2 mm
Minimalny promień gięcia
52 mm
Span
80 m
Powłoka zewnętrzna
HDPE - kolor czarny
Zakres temperaturowy użytkowania
od - 30°C do 70°C
Maks. siła naciągu
1.25 kN
Wytrzymałość na nacisk
1 kN
Waga
23 kg/km
Zastosowanie
sieci napowietrzne, kanalizacje teletechniczne

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

24,27 zł z VAT 19,73 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-69.PAT

Uchwyt odciągowy I-69.PAT

Do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 6-9mm

Producent: Telcom

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16A, 2 wejścia, 16 wyjść

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

szt

Tenda F6

Tenda F6

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2x2 MIMO

Producent: Tenda

78,20 zł z VAT 63,58 zł netto

szt

Huawei SFP GPON OLT CLASS C+

NOWOŚĆ!

Huawei SFP GPON OLT CLASS C+

Do terminali OLT GPON

Producent: Huawei

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 1J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 1500mb.

Producent: Telcoline

0,70 zł z VAT 0,57 zł netto

szt

Światłowód uniwersalny Solarix ADSS/DUCT, 24F, G.652D, 2000m, SXKO-DUCT-24-OS-HDPE

NOWOŚĆ!

Światłowód uniwersalny Solarix ADSS/DUCT, 24F, G.652D, 2000m, SXKO-DUCT-24-OS-HDPE

Zewnętrzny kabel światłowodowy, konstrukcja CLT z przędzą aramidową, człony napinające FRP, osłona HDPE i klasa reakcji na ogień F ca, 24 włókna SM 9/125

Producent: Solarix

5 047,92 zł z VAT 4 104,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator