WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

HALNy ONT HL-4GMV SC/APC (GPON)

Producent: HALNy Networks

302,15 zł z VAT 245,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

HALNy HL-4GMV to terminal ONT pracujący w technologii GPON przeznaczony do zastosowania wewnątrz budynków, w sieciach światłowodowych typu FTTH. Wyposażony jest w 4x gigabitowe porty Ethernet, złącze GPON ze złączem SC/APC B+, 2x porty Voice FXS (RJ-11), dzięki którym operatorzy ISP mają możliwość udostępniania pełnej usługi triple play, co oznacza, że dostęp do szybkiego internetu, telewizja IPTV oraz usługi głosowe realizowane są na jednym urządzeniu. Terminal pracuje w technologii xPON i jest zgodny z aktualnymi standardami ITU-T G.984.x i G.988.

Terminal ONT HL-4GMV posiada dwuzakresowe WiFi Dual-band AC1200 (2.4 GHz i 5 GHz) z dwiema zewnętrznymi antenami, każda o zysku 5 dBi. Urządzenie obsługuje technologię MU-MIMO 2x2. Terminale domyślnie posiadają wszystkie funkcje warstwy drugiej Layer 2. Terminal ONT HL-4GMV udostępnia również zaawansowane funkcje VLAN, QoS, Multicast IGMP oraz funkcje routera (HGU) i NAT. Interfejs PON jest zgodny z ITU-T G.984.5, dzięki temu ONT zapewnia przepustowość downstream 2.5 Gb/s oraz upstream 1.25 Gb/s. Usługę Gigabit zapewnia interfejs LAN.

Dzięki kompatybilności z innymi operatorami oraz bardzo dużej funkcjonalności HALNy HL-4GMV jest idealnym zamiennikiem dla wielu urządzeń ONT (Optical Network Terminal), takich jak:
  • HUAWEI: EG8145V5, EG8245Q, HG8245D, HG8245Q, EG8247H
  • ZTE: F660, F670
  • DASAN: H640GW, H660GW, H660GM
  • Nokia (Alcatel-Lucent): G-140W-ME, I-240W-Q, 7368 ISAM ONT G-140W-C
  • CALIX: 844G-2
  • FIBERHOME: AN5506-04-FA, AN5506-04-FAT
  • UBIQUOSS: C624WGB
  • RAISECOM: HT803G-W
Urządzenia marki Halny Networks są kompatybile z urządzeniami (GPON OLT) innych marek, jak:
  • ZTE C320/C220
  • Huawei MA56XX, MA5683T, MA5800
  • Nokia (Alcatel-Lucent) ISAM FX-4
  • Zyxel OLT1408, IES 4204
  • Ubiquoss U9016B
  • Raisecom ISCOM6800
  • Fiberhome AN5116-06B
  • Cisco/Altice ME4601
  • Ericsson EDA1500
  • Dasan V5816, V5808, V8102, V8106, V5824G, V8240, V5812G
Najważniejsze cechy:
  • do stosowania w sieciach FTTh GPON
  • 4x RJ-45 Gigabit Ethernet
  • 2x porty Voice FXS (RJ-11)
  • port GPON class B+
  • 1x złącze SC/APC
  • MU-MIMO 2x2
  • WiFi dual-band 2,4 GHz i 5 GHz, łącznie 1200 Mb/s
  • wysoka wydajność przekazywania
HALNy HL-4GMV 
Ilość portów LAN
4x [10/100/1000M (RJ45)]
Maksymalna prędkość transmisji bezprzewodowej
1200 Mb/s
Standard PON
GPON
Standardy sieci bezprzewodowej
IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11a,
Ilość sztuk w opakowaniu
1-pack
Port USB
Brak
Porty VoIP
2x POTS
Wariant
Rewizja V1
HARDWARE
Port WAN
GPON SC/APC B+
Port LAN może być użyty jako WAN
GPON RX input:
Od -10 do ~-27 dBm
GPON TX output:
Od 0.5 do ~5 dBm
Porty LAN
4x 10/100/1000
Wireless
802.11ac 2×2 5 GHz MIMO
802.11b/g/n 2×2 2.4 GHz MIMO
Dwie zewnętrzne
Zysk anteny 2*5 dBi
Telefon
2x FXS RJ-11
Zasilanie
DC +12 V, 0.5A (zasilanie przez zewnętrzny zasilacz AC/DC)
Przyciski
ON/OFF, Reset, WPS
Średnie zużycie energii
12 W
Zakres temperatury pracy
Od 0°C do ~45°C
Zakres temperatury otoczenia
Od -20°C do ~70°C
Pamięć Flash
Przechowuje dwa zestawy oprogramowania ONT - aktywny i backup
Diody LED
POWER, PON, LOS, Internet, LAN1-4
SOFTWARE
GPON
ITU-T G.984.x i G.988
OMCI G.984.4
AES deskrypcja
Wsparcie dla FEC (Forrward Error Correction) w obu kierunkach
Powiadomienie o zaniku/wyłączeniu zasilania
Dynamic Bandwidth Allocation
Wsparcie dla Multicast GEM
Layer 2
802.1D Bridge
Rate-Limit (Traffic Limitation on WAN per CoS)
VLAN 802.1Q with 802.1p CoS
IGMP Snooping v/1v2/v3
Jumbo Frame 2K on GPON WAN
Zarządzanie
WEB
Remote Syslog
OMCI
VoIP
SIP RTP
DTMF
FAX
G.711-A/U, G.723, G.726
Layer 3
ONT może pracować jako Residential Gateway (Home Gateway Unit: HGU) oraz jako Bridge (SFU)
Port LAN może być użyty jako WAN
NAT i PAT
DHCP Server/Client/Relay
IGMP Proxy
VPN Pass-through
UPnP
Port Forrwarding
PPPoE Client
IPv4/IPv6
Provisioning
Łatwy w użyciu provisioning dla wszystkich usług, w tym logowanie PPPoE, IPTV, Port Forrwarding, Login itp.
DOCSIS like provisioning over GPON/EPON
TR-069
SNMP
OMCI
Wireless
WPA/WPA2 Personal
4x SSID
2.4 GHz: 300 Mbps - 40 MHz
5 GHz: 86 7Mbps - 80 Mhz
WPS
Kompatybilność z OLT GPON
Nokia (Alcatel-Lucent)
ISAM FX-4
ZTE
C320/C220
Zyxel
OLT1408, IES 4204
Ubiquoss
U9016B
Raisecom
ISCOM6800
Huawei
MA56xx series (including version for Asia: MA5683T) and MA5800 series
Fiberhome
AN5116-06B
Cisco/Altice
ME4601
Ericsson
EDA1500
Dasan
V5816, V5808, V8102, V8106, V5824G, V8240, V5812G
Zamiennik dla ONT innych producentów
Huawei
EG8145V5
EG8245Q
HG8245D
HG8245Q
EG8247H
Nokia (Alcatel-Lucent)
G-140W-ME
I-240W-Q
7368 ISAM ONT G-140W-C
Calix
844G-2
Fiberhome
AN5506-04-FA
AN5506-04-FAT
Ubiquoss
C624WGB
Raisecom
HT803G-W
DASAN Zhone Solution
H640GW
H660GW
H660GM
ZTE
F670
F660

Produkty Pokrewne/Powiązane

HALNy ONT HL-1GE SC/APC (GPON)

HALNy ONT HL-1GE SC/APC (GPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC B+. Funkcje Bridge i Router NAT

Producent: HALNy Networks

142,50 zł z VAT 115,85 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

HALNy ONT HL-4GQV SC/APC (GPON)

HALNy ONT HL-4GQV SC/APC (GPON)

4x porty Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC B+, 1x port Voice FXS (RJ-11), MU-MIMO 4x4, WiFi AC2000

Producent: HALNy Networks

413,26 zł z VAT 335,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

MikroTik L009UiGS-RM

NOWOŚĆ

MikroTik L009UiGS-RM

8x portów Gigabit Ethernet, slot SFP (1 Gb/s ze wsparciem 2,5 Gb/s), port USB 3.0, PoE-in, PoE out na 8 porcie, 800MHz CPU, 512MB RAM, RouterOS L5

Producent: MikroTik

453,69 zł z VAT 368,85 zł netto

szt

Zaciskarka złączy RJ-45 przelotowych, typ EZ (FC-4201)

Zaciskarka złączy RJ-45 przelotowych, typ EZ (FC-4201)

Zaciskarka do złączy modularnych typu EZ (z przelotem na poszczególne żyły skrętki)

50,29 zł z VAT 40,89 zł netto

szt

Tenda F3

BESTSELLER

Tenda F3

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T3R

Producent: Tenda

56,00 zł z VAT 45,53 zł netto

szt

Uchwyt montażowy nasłupowy LHG mount (LHGmount)

Uchwyt montażowy nasłupowy LHG mount (LHGmount)

Uchwyt montażowy przeznaczony dla urządzeń z serii LHG oraz LHG XL

Producent: MikroTik

50,09 zł z VAT 40,72 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

FiberTechnic Ftech G-01 ONU SC/APC (GPON/EPON)

FiberTechnic Ftech G-01 ONU SC/APC (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/APC

Producent: FiberTechnic

93,30 zł z VAT 75,85 zł netto

szt

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Moduł dostępu punkt-wielopunkt z portem SFP i zaawansowanymi funkcjami przełączania w warstwie 2/3

Producent: Ubiquiti

184,76 zł z VAT 150,21 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator