WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik PWR-Line (PL7400)

NOWOŚĆ!

MikroTik PWR-Line (PL7400)

Transmiter sieciowy PLC (mediakonwerter) ze złączem microUSB.

Producent: MikroTik

103,37 zł z VAT 84,04 zł netto

szt

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,30 zł z VAT 84,80 zł netto

szt

MikroTik mUPS

MikroTik mUPS

PoE injector z zasilaniem buforowym

Producent: MikroTik

105,25 zł z VAT 85,57 zł netto

szt

RouterBoard RB604 Adapter

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

Uchwyt precyzyjny do LHG (solidMOUNT)

NOWOŚĆ!

Uchwyt precyzyjny do LHG (solidMOUNT)

Precyzyjny uchwyt montażowy do urządzeń z serii LHG oraz LHG XL.

Producent: MikroTik

108,07 zł z VAT 87,86 zł netto

szt

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit) Lite

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit) Lite

Precyzyjny uchwyt (wersja Lite) przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit).

118,08 zł z VAT 96,00 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1550nm, 80km (S-55DLC80D)

NOWOŚĆ!

131,56 zł z VAT 106,96 zł netto

szt

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

140,82 zł z VAT 114,49 zł netto

szt

RouterBoard Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure (RBFTC11)

RouterBoard Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

142,09 zł z VAT 115,52 zł netto

szt

MikroTik osłona MTA Radome Cover Kit for mANT (MTRADC)

MikroTik osłona MTA Radome Cover Kit for mANT (MTRADC)

zmniejsza obciążenia spowodowane wiatrem, wydłuża żywotność anteny

Producent: MikroTik

152,24 zł z VAT 123,77 zł netto

szt

MikroTik PWR-Line AP (PL7411-2nD)

NOWOŚĆ!

MikroTik PWR-Line AP (PL7411-2nD)

Transmiter sieciowy: 1x port fast ethernet, z wbudowanym radiem 2,4Ghz, IEEE 802.11 b/g/n, 2x2 MIMO dual-chain, o prędkości 300Mb/s.

Producent: MikroTik

157,87 zł z VAT 128,35 zł netto

szt

RouterBoard RB14eU

RouterBoard RB14eU

4x porty miniPCI-e, 3G adapter, 6x portów USB, 4x sloty SIM

Producent: MikroTik

159,90 zł z VAT 130,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

NOWOŚĆ!

Zasilacz 48V DC do Cloud Core Router (CCR) r2 (PW48V-12V85W)

Zasilacz DC do urządzeń Cloud Core Router w rewizji r2.

Producent: MikroTik

180,90 zł z VAT 147,07 zł netto

szt

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

NOWOŚĆ!

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

184,18 zł z VAT 149,74 zł netto

szt

Obudowa Rack 19" 1U na 2x moduł CWDM (CWDM-CHASSIS-2)

Obudowa Rack 19" 1U na 2x moduł CWDM (CWDM-CHASSIS-2)

Obudowa 1U do montażu w szafie rack 19" na dwa moduły CWDM MUX8A-C2 MikroTika.

Producent: MikroTik

197,34 zł z VAT 160,44 zł netto

szt