WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

RF Elements TwistPort Adaptor RBP for RouterBoard

RF Elements TwistPort Adaptor RBP for RouterBoard

Dzięki adapterowi TwistPort™ urządzenia RouterBoard firmy MikroTik są kompatybilne ze wszystkimi antenami TwistPort™.
Wykonany z tworzywa sztucznego ABS.

Producent: RF Elements

204,18 zł z VAT 166,00 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

205,66 zł z VAT 167,20 zł netto

szt

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Precyzyjny uchwyt przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit).

239,85 zł z VAT 195,00 zł netto

szt

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

251,93 zł z VAT 204,82 zł netto

szt

RouterBoard R11e-LTE (R11e-LTE)

RouterBoard R11e-LTE (R11e-LTE)

Modem LTE mPCI-e, działa z Mikrotik

Producent: MikroTik

267,35 zł z VAT 217,36 zł netto

szt

RouterBoard R11e-4G (R11e-4G)

NOWOŚĆ!

RouterBoard R11e-4G (R11e-4G)

Modem LTE mPCI-e, działa z Mikrotik. Obsługuje inne pasma LTE niż R11e-LTE, nie korzysta z 2G i 3G.

Producent: MikroTik

287,92 zł z VAT 234,08 zł netto

szt

Gigabitowy Injector PoE 5G7A

307,50 zł z VAT 250,00 zł netto

szt

RF Elements TwistPort Adaptor RBC for RouterBoard

RF Elements TwistPort Adaptor RBC for RouterBoard

Dzięki adapterowi TwistPort™ urządzenia RouterBoard firmy MikroTik są kompatybilne ze wszystkimi antenami TwistPort™.
Wykonany w całości z aluminium.

Producent: RF Elements

317,34 zł z VAT 258,00 zł netto

szt

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

NOWOŚĆ!

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

Zestaw dwóch modułów: SFP S-45LC80D oraz SFP S-54LC80D.

Producent: MikroTik

324,56 zł z VAT 263,87 zł netto

szt

Jirous JH-LHG osłona antyzakłóceniowa dla LHG (2 szt.)

NOWOŚĆ!

Jirous JH-LHG osłona antyzakłóceniowa dla LHG (2 szt.)

Zestaw 2 szt. osłon antyzakłóceniowych dla urządzeń z serii LHG.

Producent: Jirous

328,41 zł z VAT 267,00 zł netto

szt

RouterBoard RB44Ge

RouterBoard RB44Ge

Karta sieciowa PCI Express z 4 portami Gigabit Ethernet.

Producent: MikroTik

334,19 zł z VAT 271,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt