WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tacka światłowodowa P037 (6/12) v.2

Producent: Tracom

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tacka światłowodowa Tracom P037 (6/12) v.2 jest przeznaczona do organizacji włókien światłowodowych w mufach. Tacka umożliwia organizację 6 lub 12 spawów (jeśli kładziemy po dwa spawy w jednym miejscu). Wokół można zmieścić niewielki zapas kabla. Sugerowana długość instalowanych osłonek spawów nie większa niż 45 mm.

W przypadku konieczności wykonania większej ilości spawów w mufach z serii Tracom SC D v3.0 lub MINI SX-FOSC-D-48 dokładamy tackę P037 - maksymalnie do 4 szt w mufie. Tacki można instalować jedną na drugą. Tacka posiada pokrywę.

Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 92 × 85 × 12 mm.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-B (24/48J 4xP037)

NOWOŚĆ!

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-B (24/48J 4xP037)

Typ-B z mocowaniem na słup (D-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

108,52 zł z VAT 88,23 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

NOWOŚĆ!

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (D-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

94,67 zł z VAT 76,97 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-B (24/48J 4xP037)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-B (24/48J 4xP037)

Typ-B z mocowaniem na słup (D z uszczelnieniem termo).

Producent: Tracom

118,61 zł z VAT 96,43 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (D z uszczelnieniem termo).

Producent: Tracom

104,75 zł z VAT 85,16 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,94 zł z VAT 8,08 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

38,36 zł z VAT 31,19 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,23 zł z VAT 3,44 zł netto

szt

Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 1,25mm NTT-AT

224,13 zł z VAT 182,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tacka P010 (12)

Tacka P010 (12)

Producent: Tracom

12,79 zł z VAT 10,40 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P3012 (12/24)

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator