WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tacka światłowodowa P037 (6/12) v.2

Producent: Tracom

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Tacka światłowodowa Tracom P037 (6/12) v.2 jest przeznaczona do organizacji włókien światłowodowych w mufach. Tacka umożliwia organizację 6 lub 12 spawów (jeśli kładziemy po dwa spawy w jednym miejscu). Wokół można zmieścić niewielki zapas kabla. Sugerowana długość instalowanych osłonek spawów nie większa niż 45 mm.

W przypadku konieczności wykonania większej ilości spawów w mufach z serii Tracom SC D v3.0 lub MINI SX-FOSC-D-48 dokładamy tackę P037 - maksymalnie do 4 szt w mufie. Tacki można instalować jedną na drugą. Tacka posiada pokrywę.

Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 92 × 85 × 12 mm.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-B (24/48J 4xP037)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-B (24/48J 4xP037)

Typ-B z mocowaniem na słup (D-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

164,09 zł z VAT 133,41 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (D-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

151,29 zł z VAT 123,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-B (24/48J 4xP037)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-B (24/48J 4xP037)

Typ-B z mocowaniem na słup (D z uszczelnieniem termo).

Producent: Tracom

152,50 zł z VAT 123,98 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (D z uszczelnieniem termo).

Producent: Tracom

134,67 zł z VAT 109,49 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,88 zł z VAT 7,22 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

4,53 zł z VAT 3,68 zł netto

szt

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Najwyższej jakości zewnętrzna skrętka komputerowa

Producent: NetSet

566,05 zł z VAT 460,20 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 40m

156,07 zł z VAT 126,89 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

10,43 zł z VAT 8,48 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

5,54 zł z VAT 11,25 zł 4,50 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P3012 (12/24)

11,25 zł z VAT 9,15 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator