WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad (100 szt.)

46,03 zł z VAT 37,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Taśma samowulkanizująca 10m

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Adapter PoE 8p RACK 19 LCD ADA-8P-1U-LCD

Adapter PoE 8p RACK 19 LCD ADA-8P-1U-LCD

Adapter PoE 8p RACK 19 to rozwiązanie dzięki któremu w bardzo prosty sposób można zasilić maksymalnie 8 urządzeń przez kabel ethernetowy.

Producent: brak danych

244,77 zł z VAT 199,00 zł netto

szt

RouterBoard Metal 5 (RBMetal5SHPn)

RouterBoard Metal 5 (RBMetal5SHPn)

5 GHz (punkt dostępowy, połączenia punkt-punk, urządzenie klienckie), złącze N męskie

Producent: MikroTik

362,58 zł z VAT 294,78 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,26 zł z VAT 8,34 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RouterBoard S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

139,85 zł z VAT 113,70 zł netto

szt

D-Link DEM-CB50CXP Kabel stakujący 0,5m

D-Link DEM-CB50CXP Kabel stakujący 0,5m

Dla przełączników D-Link z serii DXS-3600-32S.

Producent: D-Link

1 059,26 zł z VAT 861,19 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator