WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad (100 szt.)

46,27 zł z VAT 37,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Urządzenie standardu 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

345,73 zł z VAT 281,08 zł netto

szt

Akumulator MW 12-12

Akumulator MW 12-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-12Ah o wym. 151 x 98 x 102 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,85 zł z VAT 3,13 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Wspornik słupowy oczkowy

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 7m

223,17 zł z VAT 181,44 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator