WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad 100 szt

46,65 zł z VAT 37,93 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Kingston pamięć Compact Flash 4096 MB

76,26 zł z VAT 62,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szafa wisząca 19" 12U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 19" 12U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 12U 19", 600x545x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

314,88 zł z VAT 256,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TotoLink N300RT

TotoLink N300RT

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s.

Producent: TotoLink

55,77 zł z VAT 45,34 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 300 mm, 1U, szara

Półka do szafy 19", z otworami, 300 mm, 1U, szara

Wyposażona w przepust o średnicy Ø45, umożliwiający przełożenie kabla zasilającego.

Producent: StalFlex

51,91 zł z VAT 42,20 zł netto

szt

Huawei ONT EG8145V5 (GPON) SC/UPC, 4x GE, 1x RJ11, WiFi

Huawei ONT EG8145V5 (GPON) SC/UPC, 4x GE, 1x RJ11, WiFi

4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 2x porty USB, WiFi AC1200 (2,4GHz i 5GHz), IEEE 802.11ac

Producent: Huawei

230,80 zł z VAT 187,64 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Wspornik słupowy hakowy

7,01 zł z VAT 5,70 zł netto

szt

Wspornik słupowy CASH

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator