WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad 100 szt

46,03 zł z VAT 37,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,66 zł z VAT 1,35 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

10,36 zł z VAT 8,42 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

41,67 zł z VAT 33,88 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,32 zł z VAT 7,58 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

346,68 zł z VAT 281,85 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

D-Link DEM-CB50CXP Kabel stakujący 0,5m

D-Link DEM-CB50CXP Kabel stakujący 0,5m

Dla przełączników D-Link z serii DXS-3600-32S.

Producent: D-Link

1 059,26 zł z VAT 861,19 zł netto

szt

Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 25szt

Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 25szt

Nadają się do złącz: SC, FC, ST, E2000

13,70 zł z VAT 11,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator