WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad (100 szt.)

47,38 zł z VAT 38,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Chusteczki z alkoholem Alko-Pad

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,95 zł z VAT 7,28 zł netto

szt

Przetwornica obniżająca napięcie 24V/12V 4A

Przetwornica obniżająca napięcie 24V/12V 4A

Idealna do zasilania urządzeń 12V długim kablem z zasilacza 24V lub np. zasilacza buforowego

Producent: Cablemedia

51,66 zł z VAT 42,00 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC kasetkowy (casette)

27,72 zł z VAT 22,54 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

NOWOŚĆ!

Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,72 zł z VAT 85,14 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C304, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

151,29 zł z VAT 123,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator