WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

Producent: Optix

2,10 zł z VAT 1,71 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla bezpośrednio do ścian. Użyte włókna G.657A dodatkowo umożliwiają małe promienie gięcia. Dwa pręty ARP (aramid reinforced polymer) usztywniające dodatkowo sprawiają, iż zginanie kabla jest możliwe w jednej płaszczyźnie.
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja o małej średnicy, 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie, 
  • całkowicie dielektryczny, 
  • ośrodek suchy, 
  • płaszcz LSZH, 
  • powłoka odporna na UV, 
  • wzmocnienie dwoma prętami ARP Ø 0.4mm, 
  • siła naciągu: instalacyjna: 80N, 
  • zakres temperaturowy od -20…+60 [°C] - odpowiednik: ZW-NOTKSdp

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, STP

7,26 zł z VAT 5,90 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,48 zł z VAT 2,83 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

997,91 zł z VAT 811,31 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (brązowy)

2,48 zł z VAT 2,02 zł netto

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212F, 2 wejścia, 12 wyjść

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212F, 2 wejścia, 12 wyjść

Do montażu na ścianie. 2 wejścia, 12 wyjść.

82,99 zł z VAT 67,47 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)

1,82 zł z VAT 1,48 zł netto

szt

Światłowód uniwersalny Solarix ADSS/DUCT, 12F, G.652D, 2000m, SXKO-DUCT-12-OS-HDPE

Światłowód uniwersalny Solarix ADSS/DUCT, 12F, G.652D, 2000m, SXKO-DUCT-12-OS-HDPE

Zewnętrzny kabel światłowodowy, konstrukcja CLT z przędzą aramidową, człony napinające FRP, osłona HDPE i klasa reakcji na ogień F ca, 12 włókien SM 9/125

Producent: Solarix

3 276,72 zł z VAT 2 664,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator