WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

Producent: Optix

1,62 zł z VAT 1,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konstrukcja została zaprojektowana specjalnie zapewniając bardzo dobrą osłonę włókien i dodatkowo umożliwiając łatwe prowadzenie i mocowanie kabla bezpośrednio do ścian. Użyte włókna G.657A dodatkowo umożliwiają małe promienie gięcia. Dwa pręty ARP (aramid reinforced polymer) usztywniające dodatkowo sprawiają, iż zginanie kabla jest możliwe w jednej płaszczyźnie.
 
Najważniejsze cechy:
  • lekka konstrukcja o małej średnicy, 
  • duża giętkość i odporność na przeciąganie, 
  • całkowicie dielektryczny, 
  • ośrodek suchy, 
  • płaszcz LSZH, 
  • powłoka odporna na UV, 
  • wzmocnienie dwoma prętami ARP Ø 0.4mm, 
  • siła naciągu: instalacyjna: 80N, 
  • zakres temperaturowy od -20…+60 [°C] - odpowiednik: ZW-NOTKSdp

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (niebieski)

1,77 zł z VAT 1,44 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (biały)

1,77 zł z VAT 1,44 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,46 zł z VAT 7,69 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (żółty)

4,42 zł z VAT 3,59 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212F, 2 wejścia, 12 wyjść

63,87 zł z VAT 51,93 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Światłowód ZTT 1J microADSS G.657A2, śr. 3 mm, czarny TPU (1 km)

NOWOŚĆ!

Światłowód ZTT 1J microADSS G.657A2, śr. 3 mm, czarny TPU (1 km)

Światłowód 1J microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 60m

Producent: ZTT

697,41 zł z VAT 567,00 zł netto

szt

Optix kabel AirFlow S-QOTKSdD 8x9/125 ITU-T G.657A2 (SPAN 80m) - 1000m BOX

1 406,59 zł z VAT 1 143,57 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator